Dodaj do ulubionych

Rozmowa z Krzysztofem Chrobakiem

IP: *.compensa.pl / 10.1.3.* 06.11.02, 08:54
Gorzej nie będzie - Pan Chrobak na pewno sobie poradzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: szymi Krzysztof Chrobak IP: *.pl 06.11.02, 12:56
      Mjałem okazję grania przez pare lat pod wodzą trenera Chrobaka i
      nie uważam żeby to był jakiś genijalny trener, nawet powiedział
      bym że w porównaniu z paroma trenerami (np. trenerem Gedrysem)
      jest to trener o zdecydownie mniejszej haryzmie i warsztacie
      trenerskim. Trener Chrobak od początku swojej kariery w tym
      klubie miał na celu przede wszystkim osiągniecie sukcesu tak
      więc wydaje mi się że to może mu w dużej mierze pomódż, bo tym
      razem jego sukces będzie zleżal tylko i wyłącznie od sukcesu
      drużyny. Ja życzę mu by osiągał takie same lub nawet większe
      sukcesy niż w piłce młodzieżowej.
    • Gość: szymi Krzysztof Chrobak IP: *.pl 06.11.02, 12:57
      Mjałem okazję grania przez pare lat pod wodzą trenera Chrobaka i
      nie uważam żeby to był jakiś genijalny trener, nawet powiedział
      bym że w porównaniu z paroma trenerami (np. trenerem Gedrysem)
      jest to trener o zdecydownie mniejszej haryzmie i warsztacie
      trenerskim. Trener Chrobak od początku swojej kariery w tym
      klubie miał na celu przede wszystkim osiągniecie sukcesu tak
      więc wydaje mi się że to może mu w dużej mierze pomódż, bo tym
      razem jego sukces będzie zleżal tylko i wyłącznie od sukcesu
      drużyny. Ja życzę mu by osiągał takie same lub nawet większe
      sukcesy niż w piłce młodzieżowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka