annpress 25.03.06, 20:32 Wynajmę od kogoś kawalerkę na Kabatach od maja. Kuchnia najchętniej oddzielna, umeblowana, z lodówką. Pokój bez mebli. Bez pralki. Bezpośrednio. Ania: annpress@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj