25.03.06, 20:32
Wynajmę od kogoś kawalerkę na Kabatach od maja. Kuchnia najchętniej
oddzielna, umeblowana, z lodówką. Pokój bez mebli. Bez pralki. Bezpośrednio.
Ania: annpress@wp.pl

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka