23.06.06, 06:46
Jest to list otwarty do władz Partii Demokratycznej i koleżanek i kolegów unitów.

Partia Demokratyczna ostatnimi czasy popełniła podstawowy błąd kierując się w
lewo i sromotnie przegrała ostatnie wybory.
Jedyną szansą dla dalszego istnienia jest wyrażna zmiana kierunku i powrót do
centrum.Niestety brak wyrażnej deklaracji władz krajowych i Przewodniczącego
niepokoi resztki unitów.
Obudżcie się,albo skończmy z grą pozorów,bo niedługo może być absolutny koniec
Obserwuj wątek
    • Gość: he he he [...] IP: *.chello.pl 23.06.06, 07:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Galoty Re: Demokraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 07:02
      Frasyniuk z tejże partyi poparł w Szczecinie jako kandydata na Prezydenta
      Miasta, sldowskiego barona . O czy to więc mowa.
    • Gość: Puławska To napisał gł. Demokrata nie będąc gó..arzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 07:10
      "Wrocławski Tygodnik Katolicki", nr 5, 27 IX 1953 r. s. 3-4.
      Wnioski
      We wtorek, dnia 22 września br. [1953 red.] Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie
      ogłosił wyrok w sprawie ks. bp. Kaczmarka oraz ks. J. Danilewicza, ks. Wł.
      Widlaka, ks. J. Dabrowskiego i siostry W. Niklewskiej - oskarżonych o
      zorganizowanie ośrodka prowadzącego działalność dywersyjną, wymierzoną
      przeciwko państwu ludowemu, działalność godzącą w najżywotniejsze interesy
      naszego narodu.
      Proces ten, którego szczegółowy przebieg znany jest z prasy codziennej i radia,
      wstrząsnął nami wszystkimi. (...) Każdy, kto jest wiernym Kościoła, a zarazem
      uczciwym obywatelem ludowej ojczyzny rozumie, ze religijna misja Kościoła
      trwająca przez wszystkie czasy może i powinna być pełniona w ustroju
      socjalistycznym.
      Równocześnie milionowe rzesze wierzących w naszym kraju dają codziennie ofiary,
      i twórczy wkład w nowe budownictwo gospodarczo-społeczne. I właśnie ludowa
      ojczyzna przywróciła godność ludzką milionom prostych ludzi, w olbrzymiej
      większości wierzących, przekraczając raz na zawsze stosunki społeczne, w
      których urodzenie czy majątek decydowały o wartości człowieka, otwarła dzieciom
      robotników i chłopów dostęp do nauki i kultury i buduje w niezwykle trudnych
      warunkach powojennego życia podstawy lepszego bytu (...).

      Na rozprawie sądowej zanalizowana została przestępcza działalność oskarżonych
      jak i jej skutki. Wychowanie nacechowane podejrzliwością i wrogością wobec
      postępu społecznego, atmosferą środowiska społecznego rozniecającą lub choćby
      tylko podtrzymującą bezwzględną wrogość wobec osiągnięć społecznych Polski
      Ludowej, wpływy polityczne przychodzące z zewnątrz i wyrosła na tym wszystkim
      błędna postawa polityczna ks. bp. Kaczmarka, która doprowadziła go do kolizji z
      prawem - oto sumarycznie ujęte przyczyny działalności przestępczej oskarżonych.
      Doprowadziły one do czynów skierowanych przeciwko interesom własnego narodu.
      Doprowadziły ks. bp. Kaczmarka do działalności wrogiej wobec interesu
      narodowego i postępu społecznego w okresie przedwojennym, okupacyjnym i w
      Polsce Ludowej. Doprowadziły w szczególności nie tylko do postawy przeciwnej
      nowej rzeczywistości naszego kraju, nie tylko do podrywania zaufania w trwałość
      władzy ludowej i nowych stosunków społecznych w Polsce, ale i do uwikłania się
      we współpracę z ośrodkami wywiadu amerykańskiego, które pragnęłyby posługiwać
      się przedstawicielami duchowieństwa, jako narzędziem realizacji swych wrogich
      Polsce planów.
      Należy z całą siłą zaznaczyć, ze proces skierowany był wyłącznie przeciwko
      działalności społeczno-politycznej ks. biskupa i współoskarżonych, nie zaś
      przeciwko urzędowi biskupiemu i ich godności kapłańskiej (...).
      (...) postawa polityczna biskupa czy kapłana podlega takiej samej ocenie, jak
      postawa każdego innego obywatela. Dlatego więc nie tylko bolejemy, ale i
      odcinamy się od błędnych poglądów ks. bp. Kaczmarka, które doprowadziły go do
      akcji dywersyjnej wobec Polski Ludowej i kierowały w tej działalności jego
      postawą.
      Zadając sobie pytanie, jak się stało, że do tego dojść mogło, widzimy
      następujące wyjaśnienie. Ku działalności tej kierowało nastawienie wrogie wobec
      postępu społecznego, wrogie wobec przemian społecznych i broniące
      dotychczasowego kapitalistycznego ustroju. Postawa ta wyrażała się też w
      widzeniu przyszłości dla Kościoła i katolicyzmu jedynie w dawnych warunkach, co
      w skutkach oznaczało wyzbywanie się apostolskiego nastawienia wobec nowych
      czasów i nowej epoki społecznej.
      Wrogość wobec reformy rolnej, wrogość wobec unarodowienia przemysłu i wobec
      innych podstawowych osiągnięć społecznych Polski Ludowej doprowadziła w wyniku
      tego nastawienia nie tylko do szkód dla ściśle pojętego interesu państwa, ale i
      do przeciwdziałania czy osłabienia możliwości układania się poprawnych
      stosunków miedzy Kościołem a Państwem, do traktowania Porozumienia z kwietnia
      1950 r jako martwej litery, co godziło zarówno w interes Państwa, jak i w dobro
      Kościoła i jego misję religijną w Polsce Ludowej.
      Ku tej szkodliwej działalności kierowały ks. bp. Kaczmarka i współoskarżonych
      poglądy prowadzące do utożsamiania wiary ze wsteczną postawą społeczną, a dobra
      Kościoła z trwałością i interesem ustroju kapitalistycznego. Z tego stanowiska
      wynikało wiązanie się z imperialistyczną i nastawioną na wojnę polityką rządu
      Stanów Zjednoczonych (...) .
      Proces ks. bp. Kaczmarka udowodnił również naocznie, i to nie po raz pierwszy,
      jak dalece imperializm amerykański, pragnący przy pomocy nowej wojny, a wiec
      śmierci milionów ludzi, narzucić panowanie swego ustroju wyzysku i krzywdy
      społecznej krajom, które obrały nową drogę dziejową, usiłuje różnymi drogami
      oddziaływać na duchowieństwo oraz ludzi wierzących i kierować ich na drogę
      walki z własną ojczyzną, stanowiącą wspólne dobro wszystkich obywateli.
      Przedstawiając się jako obrońca cywilizacji chrześcijańskiej, imperializm
      amerykański dokonuje nadużycia, pragnąc oszukać katolików w krajach demokracji
      ludowej, w szczególności Polsce, że nowa wojna, wojna dokonywana przy pomocy
      neohitlerowskiego Wehrmachtu ma pozostawać w zgodzie z dobrem Kościoła. To
      nadużycie wymaga stanowczego odporu od nas, którzy wiemy że dobrem Kościoła nie
      jest wojna, a katolicyzm pełni swą misję przez apostolstwo, a nie przez siłę
      polityczną i militarną. Stawiający na skłócenie wewnętrzne Polaków imperializm
      amerykański musi otrzymać stanowczą odprawę od polskich katolików. W
      szczególności ważne jest wyraźne i stanowcze odcięcie się od tych usiłowań
      przez władzę kościelną w Polsce - Episkopat, na przeciwstawienie którego
      interesom naszego narodu i jego nowej drodze rozwojowej liczy wciąż imperializm
      amerykański (...).
      Bolesny dla sumień ludzi wierzących proces ks. bp. Kaczmarka dobiegł końca.
      Wyciągniecie wniosków z jego przebiegu - jak już podkreślaliśmy - jest
      konieczne, aby podobna sytuacja nie miała nigdy więcej miejsca (...).

      Katolicy polscy co dnia pogłębiając swój wielki udział w pracy całego narodu,
      jednocząc się we wspólnym Froncie Narodowym, będą dalej pracować nad tym, aby
      stwarzać perspektywę dla misji Kościoła w nowej epoce, usuwać istniejące
      trudności i nie dopuszczać do tragicznych konfliktów w sumieniach wierzących,
      jak to miało miejsce w związku z procesem ks. bp. Kaczmarka. Wierzymy bowiem
      najgłębiej, że nawet najbardziej bolesne i tragiczne pomyłki nie mogą zmienić
      faktu, ze przyszłość należy do ustroju społecznego, w którym żyjemy, i że w tej
      przyszłości Kościół znajdzie właściwe swojej misji religijnej miejsce, a ludzie
      wierzący na równi z ludźmi innych światopoglądów będą tej przyszłości
      współtwórcami.

      Tadeusz Mazowiecki



    • Gość: kixx Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 08:56
      jesli czerwona krowe przemalujemy na bialo czarno to nie stanie sie z tego
      powodu zebra
      choc naiwni moga sie na taki manewr nabrac
      • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 09:47
        Staram się,ale nie rozumiem.
        • Gość: kixx Re: Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 09:49
          ok
          jesli czerwona swinia zalozy sutanne i zacznie ogonem na msze dzwonic to nadal
          bedzie tylko czerwona swinia
          choc naiwni moga nie zauwazyc
          • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 10:12
            A ty kim jesteś?
            • Gość: kixx Re: Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 10:26
              nikim
              ale nigdy w zyciu nie glosowalbym na partie ,ktora w zaleznosci od koniunktury
              zmienia swoja orientacje

              ps.ale sie nie martw,W Polsce wiekszosc politykow tak robi ,wystarczy przy
              okazji rzucic troche kielbasy wyborczej ,ktora zreszta nie musi byc
              swieza,wystarczy ze sie wykopie z archiwum te sprzed 4-ech lat,skrytkuje sie
              odchodzaca partie,ktora zrobila tyle ,ile wy zrobicie przez 4 nastepne i
              zwyciestwo ma sie w kieszeni

              ps.podrzuce na wszelki wypadek pare hasel:mniejsze podatki,ulatwienia dla
              zaczynajacych prace,latwodostepne mieszkania dla kazdego

              pps.tylko na Boga pamietaj-musisz sie przebrac w ornat
              • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 10:33
                Ale jednak powiedz kim jesteś,z anonimami nie gadam.
                • Gość: he he he Re: Demokraci IP: *.chello.pl 23.06.06, 10:35
                  andrzej.sawa napisał:

                  > Ale jednak powiedz kim jesteś,z anonimami nie gadam.

                  oto typowe esbeka podejscie do kixa :))))))))))))))
                  • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 10:37
                    Niestety,miałem złudzenia,a jesteś typowe ubeckie gó..,nie wiem od ilu
                    pokoleń,ale jesteś ubek.
                • Gość: kixx Re: Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 11:08
                  OSLE,ze sobie tak pozwole ciebie nazwac
                  na tym forum wyrazaja swoje opinie anonimowe wlasnie osoby ,wiec jesli ty
                  zamieszczasz post na takim forum ograniczasz jednoczesnie mozliwosc
                  polemizowania z trescia tego postu tylko do osob podpisujacych sie nazwiskiem
                  i imieniem (niekoniecznie zreszta prawdziwym-gdyz nie ma narzedzi,zeby to
                  sprawdzic),to wydaje mi sie ze pomyliles to forum z gablota ogloszen w
                  partyjnym lokalu,na ktorej tylko upowaznieni do tego moga cokolwiek umiescic.
                  Masz jednak mozliwosc zalozenia takiego forum,na ktorym wprowadzisz te wlasnie
                  zasady-wstep tylko po przeslaniu poswiadczonego ksera dowodu osobistego.
                  A wiec do dziela
                  • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 11:21
                    Jesteś lewackim elementem.
                    • Gość: kixx Re: Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 11:26
                      dlatego,ze demokratow uwazam za komuchow???
                      gratuluje logiki,z taka daleko zajdziesz w swojej partyjce
                      • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 11:39
                        Nie chodzi mi o twoje poglądy,tylko o lewacki styl ich wyrażania.
                        • Gość: kixx Re: Demokraci IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 11:47
                          lewacy mowia prawde prosto w oczy???
                          tos mnie gosciu zaskoczyl,wg mnie raczej klamia prosto w oczy i namawiaja
                          innych do tego-wezmy np pierwszy post w tym watku napisany przez niejakiego
                          andrzej.sawa
                          • warzaw_bike_killerz Re: Demokraci 23.06.06, 11:55
                            Kazda teza bedaca w sprzecznosci z wizja swiata Andrzeja jest lewacka.
                            Oczywiscie nie chodzi tutaj o merytoryke tezy, ale o jej sposob przekazania.
                            Hm... LOL
                            • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 17:11
                              Ciestety nie będę wchodził dalej w dyskusję.Bawcie się beze mnie.
                              • andrzej.sawa Re: Demokraci 23.06.06, 17:16
                                Na koniec śmieszna literówka mi się trafiła.
                              • zwierz.alpuhary Andrzeju, nie przejmuj się 23.06.06, 17:50
                                ludzie rozumni w tym kraju zawsze byli w mniejszości (co zresztą widać jak na
                                dłoni w powyższej dyskusji) a co dopiero teraz, kiedy rządzi motłoch...
                                • andrzej.sawa Re: Andrzeju, nie przejmuj się 23.06.06, 17:53
                                  Niestety, dałem się wciągnąć w pyskówĸę.
                                • warzaw_bike_killerz Re: Andrzeju, nie przejmuj się 23.06.06, 18:00
                                  Tak, odmienne poglady zawsze wyznaczaly granice pomiedzy motlochem i mniejszoscia.
                                  Mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie rzadzic ta mniejszosc, ktora ma monopol na
                                  rozumnosc i bezmotlochowosc. Czego wszystkim zycze.
                                  • zwierz.alpuhary Re: Andrzeju, nie przejmuj się 23.06.06, 18:14
                                    > Mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie rzadzic ta mniejszosc, ktora ma monopol na
                                    > rozumnosc i bezmotlochowosc. Czego wszystkim zycze.

                                    twoje życzenie właśnie się spełnia
                                    • andrzej.sawa Re: Andrzeju, nie przejmuj się 23.06.06, 18:36
                                      Prawdziwy,uczciwy polityk nie ulega tłumowi i populistycznym ciągotom.Ma odwagę
                                      proponować społeczeństwu co innego niż pokazują sondaże.
                                      Tylko powiedzcie mi czy są tacy politycy,a jeśli tak,to ilu /w Polsce/,5 czy 6,a
                                      może aż 7.
                                      • Gość: he he he [...] IP: *.chello.pl 23.06.06, 19:03
                                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                        • Gość: gizmo [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 19:21
                                          Cokolwiek napisałeś miałeś rację.
                                          • instytut_walki_z_maniactwem Re: [...] 23.06.06, 19:58
                                            Tak mial racje, ale artykulowal to w sposob dopuszczalny jedynie dla pelnoletnich.
                                            • andrzej.sawa Re: [...] 23.06.06, 20:37
                                              Wycinanie jest zawsze problemem.
                                              • Gość: gizmo Re: [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 22:22
                                                W przypadku twojego bełkotu to tylko problem ilości.
      • Gość: WujekDR Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.06, 21:27
        Cały obecny burdel w Polsce, m.in. z nierozliczonymi majątkami komunistycznej
        nomenklatury, złodziejskim uwłaszczeniem się lewizny oraz brakiem lustracji
        zawdzięczamy właśnie Mazowieckiemu i jego grubej kresce.
        Jeśli ktoś spoza lewicy głosował na 'demokratów', to jest po prostu idiotą.
        • andrzej.sawa Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! 23.06.06, 21:31
          Niestety masz problemy z wiedzą.Rząd Mazowieckiego to tylko 16 miesięcy.
          • Gość: kixx Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 21:38
            no coz ,poniewaz z anonimem nie chcesz prowadzic dyskusji pozostaje mi sie
            tylko usmiac
            jak norka zreszta
            BUHABUHABUHA
            HA!!
            • andrzej.sawa Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! 23.06.06, 21:40
              Na temat faktów nie ma co dyskutować.Anonimów nie lubię przy pyskówkach.
              • Gość: kixx Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! IP: *.acn.waw.pl 23.06.06, 21:52
                dyskutuje sie wlasnie na temat faktow
                a zwlaszcza na temat interpetacji tych faktow i skutkow tych faktow

                • Gość: he he he Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! IP: *.chello.pl 23.06.06, 22:14
                  w zaszłym roku przy okazji rocznicy pokazali mazowieckiego
                  przechadzającego się do którego próbowali zagadać stczniowcy - gdańszczanie
                  i zgadnijcie co powiedział?

                  >>Na temat faktów nie ma co dyskutować.Anonimów nie lubię przy pyskówkach.<<







                  HAAAAAAAAAA HAAAAAAA HAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • andrzej.sawa Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! 24.06.06, 11:20
                  No właśnie na temat faktów nie dyskutuje się,bo one są,natomiast inna sprawa to
                  kwestia interpretacji.
        • zwierz.alpuhary Re: Demokraci? Przecież to lewuchy! 24.06.06, 11:00
          > Cały obecny burdel w Polsce, m.in. z nierozliczonymi majątkami komunistycznej
          > nomenklatury, złodziejskim uwłaszczeniem się lewizny oraz brakiem lustracji
          > zawdzięczamy właśnie Mazowieckiemu i jego grubej kresce.

          Nieprawda. Zawdzięczamy to wyłącznie samym sobie.

          > Jeśli ktoś spoza lewicy głosował na 'demokratów', to jest po prostu idiotą.

          wiesz, że istnieje coś takiego jak centrolewica?
          • Gość: Sisi Obraz z daleka ..... IP: *.dhcp.mdsn.wi.charter.com 25.06.06, 21:54
            Do jasnej cho..ry ,
            czemu w mojej Polsce
            sa ciagle afery !!!???

            Byli komunisci ,
            to dzis kapitalisci !
            Ile mozesz wytrzymac
            Ojczyzno kochana ,
            przez wlasnych synow
            ciagle okradana !

            Pol wieku meki ,
            w kajdanach Wschodu ,
            dzis , Cie oddaja
            w niewole Zachodu !!!

            Rozum , i logika
            przysnely gdzies w borze ,
            zdrowy rozsadek
            obudzi je , moze ......
    • splkm No to żecie panowie pokazali klase...wszyscy :) 23.06.06, 17:49

    • Gość: tojatoja Re: Demokraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:04
      Wyrazy współczucia z powodu niepoprawnego optymizmu /sobie, je składam także/.
      Drogi Andrzeju, /przepraszam za poufałość/ wiadomo przecież że KANAPA jest niereformowalna. Można ją przestawić, zmienić pokrycie a nawet sprężyny ale odrzutowca sie z niej nia da zrobić. Nawet hulajnogi. Będzie stała w miejscu aż się rozpadnie ze strości.
      Pozdrawiam.
      • andrzej.sawa Re: Demokraci 26.06.06, 11:30
        Mam prośbę,rozmawiaj ze mną nie w charakterze anonima.Czego się boisz?
        • Gość: tojatoja Re: Demokraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 11:50
          >Mam prośbę,rozmawiaj ze mną nie w charakterze anonima.Czego się boisz?<

          Niczego, już niczego. Poza tym tu wszyscy są anonimowi, z Tobą włącznie.
          /Nie ma żadnej pewności, że Andrzej Sawa to rzeczywiste imię i nazwisko/
          Powiedzmy, że się przedstawię, jestem Jan Kowalski. Będziesz wtedy rozmawiał
          ze mną inaczej, jak?
          Moja opinia na temat reformy demokratów z tego powodu nie ulegnie zmianie.
          A szkoda, przydałby się jakiś powód, najlepiej konkretny a nie pozorny.
          Za mało mi zostało czasu na czekanie.
          Pozdrawiam.
          • andrzej.sawa Re: Demokraci 26.06.06, 12:05
            Nie widzę powodu do anonimowości.To,że niby wszyscy,to nie jest
            argument.Pierwszy krok,to zalogowanie się.Chcesz być szarym,anonimowym
            elementem?Na takiej postawie rosną rozmaici przestępcy w rządzie /chodzi mi o
            mulata/.
            • Gość: tojatoja Re: Demokraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:14
              Chcesz być szarym,anonimowym
              > elementem?Na takiej postawie rosną rozmaici przestępcy w rządzie /chodzi mi o
              > mulata/.

              W taki sposób z pewnością nie chcę rozmawiać. Z nikim.
              • andrzej.sawa Re: Demokraci 26.06.06, 12:45
                Czy rozumiesz co napisałem?
                Napisałem tylko tyle,że na niewychylaniu się,na braku osobistego
                zaangażowanie,uciekaniu w anonimowość nie zbudujemy tzw. społeczeństwa
                obywatelskiego.A jedynie świadomi i odważni obywatele stanowią zaporę dla
                mulatów i innych demagogów i populistów.
                • warzaw_bike_killerz Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! 26.06.06, 12:58
                  andrzej.sawa napisał:

                  > Czy rozumiesz co napisałem?

                  Myslisz Andrzeju, ze na internecie (w szczegolnosci na forum dyskusyjnym)
                  zbudujesz spolecznestwo obywatelskie? Co ci da nazwisko i imie? Chcesz, to
                  zaloze login Wacek.Brambulski - czy wtedy bede dla Ciebie mniej anonimowy?
                  Jesli chcesz kogos mniej anonimowego, to popros o podanie imienia i nazwiska w
                  mailu. Tylko potem nie krzycz na forum dyskusyjnym "Wacku, no zrob cos, powiedz,
                  ze to wszystko nieprawda!".
                  Jesli uwazasz, ze z haslem "podaj sowje nazwisko, bo z anonimami nie gadam"
                  zdeprymujesz interlokutora, to sie mylisz. To konfuduje mnie - takich
                  postronnych obserwatorow, ktorzy nie wiedza: czy Ty tak powaznie, czy tylko
                  udajesz..
                  • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 13:49
                    na pewno udaje
                    no chyba,ze ktos znajomy odpala mu komputer i stuka w klawiature-on tylko
                    dyktuje
                  • andrzej.sawa Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! 26.06.06, 13:54
                    Na sieci nic się nie zbuduje,ale udawanie w sieci rozprzestrzenia się na
                    resztę,a to mi się nie podoba i tego nie zamierzam akceptować.Cwaniactwo i
                    chamstwo wykorzystuje sieć do plucia.Byle anonimowy kretyn jest odważny.
                    Ja dopieprzę idiocie,ale nie zamierzam chować się w chamiejący tłum.
                    Gó.. mnie obchodzą chamskie odzywki anonima.Warunek minimum to zalogowanie
                    się.Minimum przyzwoitości w stosunku do innych.
                    Ja nigdy nie bałem się swoich poglądów i staram się,żeby fakt ich publicznego
                    wypowiadania nie powodował u mnie autocenzury.
                    Polityka jest u nas zakłamana np.lewacką poprawnością polityczną.Nie ja mam się
                    wstydzić jak idiocie zwracam uwagę.Niech cymbał wypowiada się na temat i używa
                    mózgu,o ile go ma.To,że jest inaczej to triumf lewactwa wszelkiej maści,co jest
                    też u niektórych natzw.prawicy.
                    • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 13:58
                      nie rozumiem,jak mozna pluc na tzw lewactwo i jednoczesnie je tak konsekwentnie
                      propagowac
                      wybacz sawo andrzeju,ale anonimy tak maja,nie rozumieja najprostszych rzeczy
                      tak doskonale zrozumialych dla postempackich demokratow
                    • Gość: tojatoja Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 14:16
                      ...>Cwaniactwo i chamstwo<... >do plucia<...>Byle anonimowy kretyn<...
                      ...> Ja dopieprzę idiocie<... >chamiejący tłum<...
                      ...>Gó.. mnie obchodzą chamskie odzywki anonima<...
                      ...>idiocie zwracam uwagę<... >cymbał<...>używa mózgu,o ile go ma<...

                      To jest podpisane bo ma jakieś "andrzej.sawa" a moje anonimowe bo ma tylko "tojatoja", to proszę mi zacytować choćby jedna moją "chamską odzywkę".
                      Z resztą "nie chce mi się z Tobą gadać".
                      Pisz sam do siebie.
                      • andrzej.sawa Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! 26.06.06, 14:32
                        Zarozumiały jesteś,czy ja o tobie?
                        Znudziło mi się.Pogadajcie sobie sami.
                  • andrzej.sawa [...] 26.06.06, 13:56
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 14:01
                      widze,ze na tym poziomie najlepiej idzie ci dyskusja
                      lubisz ten klimat po prostu-typowy "demokrata"???
                    • andrzej.sawa Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! 26.06.06, 14:04
                      Potwierdza się.Kixx odważny jak ormowiec za komuny.
                      A że inteligentny jak as wywiadu prl,to widać.
                      • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 14:08
                        napisz cos jeszcze plizz
                        dawno nie slyszalem takich tekstow rodem prosto z piaskownicy
                      • andrzej.sawa [...] 26.06.06, 14:10
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 14:13
                          :)))
                          tak walcza demokraci???
                          ty chyba z LPR-u jestes gosciu-na wszystkich masz teczki???
                          • andrzej.sawa Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! 26.06.06, 14:15
                            Zarozumiały jesteś dzieciaku,ja z tobą nie walczę,z ciebie trzeba się śmiać.
                            • Gość: kixx Re: Kto rozumie, co A.S. napisal, reka do gory! IP: *.acn.waw.pl 26.06.06, 14:18
                              ale gdybys walczyl to bys uzyl teczek,prawda

                              ps.hamuj swoje demokratyczne maniery,bo juz jeden twoj post wylecial,a co
                              najmniej jeszcze jeden sie do tego kwalifikuje
                              • andrzej.sawa [...] 26.06.06, 14:31
                                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                • kixx re.. 26.06.06, 16:13
                                  no to dales POPiS "demokrato"
                                  BUHAHABUHAHABUHAHA
    • t-800 Re: Demokraci 26.06.06, 12:05
      Onyszkiewicz niedawno głosował przeciwko Polsce, wcześniej Geremek próbował nam
      załatwić jakieś sankcje od UE. Niech spadają na drzewo ci żałośni "demokraci" z
      promilowym poparciem.
      • Gość: Lupus Re: Demokraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 13:57
        Do Europarlamentu dołączyli po prostu kolejni postTrockiści
    • Gość: anty unita zombie na forum!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 16:18
      Alram, kto tu wpuścił żywe trupy z PD?????????
      • andrzej.sawa Re: zombie na forum!!!! 26.06.06, 16:49
        Śmiejcie się,wycinajcie,podpuściłem was,a wy prawie zapluliście się.
        Bawcie się dalej.
        • kixx Re: zombie na forum!!!! 26.06.06, 16:55
          my sie zaplulismy:)))))))
          ciekawe wiec,za co ciebie wycieli-za kulture????
          • Gość: gizmo Re: zombie na forum!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 18:23
            Autor: andrzej.sawa
            Data: 26.06.06, 14:32
            Zarozumiały jesteś,czy ja o tobie?
            Znudziło mi się.Pogadajcie sobie sami.

            Autor: andrzej.sawa
            Data: 26.06.06, 16:49
            Śmiejcie się,wycinajcie,podpuściłem was,a wy prawie zapluliście się.
            Bawcie się dalej.

            Autor: andrzej.sawa
            Data: 26.06.06, 18:15
            Odchodzę na zawsze z tego forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka