andrzej.sawa
23.06.06, 06:46
Jest to list otwarty do władz Partii Demokratycznej i koleżanek i kolegów unitów.
Partia Demokratyczna ostatnimi czasy popełniła podstawowy błąd kierując się w
lewo i sromotnie przegrała ostatnie wybory.
Jedyną szansą dla dalszego istnienia jest wyrażna zmiana kierunku i powrót do
centrum.Niestety brak wyrażnej deklaracji władz krajowych i Przewodniczącego
niepokoi resztki unitów.
Obudżcie się,albo skończmy z grą pozorów,bo niedługo może być absolutny koniec