Dodaj do ulubionych

Prosimy o oferty

28.06.06, 15:07
Szanowni Państwo,
W związku, że firma konserwująca piece gazowe rozwiązała z nami umowę (po
kilku interwencjach w zimę i niedawnych awariach)jak również rozwiązała umowę
firma konserwująca (hydraulika i elektryka), zwracam się do Państwa z
zapytaniem czy ktoś z mieszkańców może polecić dobre firmy specjalizujące się
w tych dziedzinach.
Oczywiście kwoty nie są zbyt wygrowane ale cóż.
Jest oferta już łączna na piece i konserwację osiedla (hydraulika i
elektryka), jednak od nadmiaru ofert głowa nie boli.
Pozdrawiam serdecznie
Dobrze, że firma sprzątająca została.

Natomiast co do wywożenia i blokowania samochodów, sprawa w toku, firma
ochroniarska załatwia sprawę w Policji, myslę, ze do końca tygodnia będzie już
wszystko wiadomo.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • piotr.rada Re: Prosimy o oferty 28.06.06, 22:55
      Witam,

      A pro po firmy sprzątającej to czy macie Państwo jakieś uwagi do ich pracy. Ja
      uważam, że nie mamy podstaw do narzekania. Jeśli uważacie Państwo, że są jakieś
      uwagi to bardzo proszę o sygnały do nas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka