Gość: Niech IP: 217.197.165.* 31.03.03, 18:46 Takie swiadectwo mi wystawiles? Nawet 50 postow nie znalazles? Wstyd!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pndzelek Re: Tylko tyle? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 19:39 Wchodzę ja do domu a tu... całe forum to Niech... mnie kule biją... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: za malo piszesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:24 Gowno prawda, nie chcialo ci sie poszukac. Jak jestes takim leniem to nie podskakuj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: za malo piszesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:29 Obawiam sie ze niektorzy podrzucili mi swoich. PS. Czesc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: za malo piszesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:33 Niespodziewana zmiana miejsc. Czasami to ja robie tu za swira. Odpowiedz Link Zgłoś
basia! Re: marku, nie krzycz na mnie ... 31.03.03, 20:40 to ty nie masz na imię James ? jak mogłeś mnie tak okłamać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: marku, nie krzycz na mnie ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:55 James mam, oczywiscie. Ale jestem czlowiekiem o tysiacu twarzy. Licencja na udawanie. Odpowiedz Link Zgłoś
basia! Re: marku, nie krzycz na mnie ... 31.03.03, 20:56 No to mnie uspokoiłeś..ufff.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: marku, nie krzycz na mnie ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:40 Na lenia nie ma po co krzyczec - i tak jest nieprzydatny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: za to ty jestes pracowity ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:48 Takie hobby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: a ty jestes moim hobby ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 20:57 Od kiedy? Podobno masz duzo nickow? Jak duzo? Odpowiedz Link Zgłoś
_._o_._ za duzo chcesz wiedziec niestety 31.03.03, 21:02 Nie moge teraz rozmawiac ale postaram sie przyjsc na spotkanie do zobaczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: za duzo chcesz wiedziec niestety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 21:08 Hmmm, jest pewien problem. Spotkanie jest otwarte, ale bez przesady z ta otwartoscia. Po prostu - dla niektorych nie jest otwarte. Inaczej mowiac - dla niektorych jest zamnkniete. A dla ciebie ono jest nawet zaryglowane. I wiesz lepiej ode mnie dlaczego. No chyba ze wyjasnisz mi pewne rzeczy. Ktore nie zostaly wyjasnione. Odpowiedz Link Zgłoś
_._o_._ nie boj sie ... nie skrzywdze Cie 31.03.03, 21:14 Moze nawet nie podejde do Was wystarczy mi ze znowu na Ciebie popatrze. Pa Marku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: nie boj sie ... nie skrzywdze Cie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 21:56 Daj spokoj, bo sie wkurwie. To bedzie drugi raz. Do dwoch razy sztuka - przynajmniej u mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pndzelek Re: nie boj sie ... nie skrzywdze Cie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 22:39 Niechu, kto to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: nie boj sie ... nie skrzywdze Cie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 22:42 Przykro mi, ale choc ta osoba nie jest - jak widac - dyskretna, to ja nie moge zdradzic kim ona jest. Ale jesli przyjdzie na spotkanie, to zamiast bomby ona pojdzie w gore. I nie wroci. Odpowiedz Link Zgłoś
_._o_._ przepraszam Cie za to wszystko 31.03.03, 23:10 Jak nie chesz mnie widziec to nie przyjde ale bede pamietac zawsze o Tobie i czytac Twoje wypowiedzi na forum. Dobranoc Nie gniweaj sie juz na mnie, bardzo mi przykro za to wszystko. Pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: przepraszam Cie za to wszystko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 23:29 Kurwa, ale cie pojebalo. Jesli to zart to nalezy ci sie solidny kop w dupe, jesli nie - solidna seria zastrzykow - moga byc tez w dupe. Masz duza dupe (w przeciwienstwie do piersi)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pndzelek Re: nie boj sie ... nie skrzywdze Cie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 23:27 Daję 97%, że to jakaś panna. Jeszcze nic więcej nie wiem, ale wykukam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: nie boj sie ... nie skrzywdze Cie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.03, 23:30 Jak wykukasz, wlej jej w tyleczek. Ja nie moge - powie ze ja tam calowalem. Odpowiedz Link Zgłoś