Gość: vinc
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
27.11.01, 18:23
Już jutro odbędzie się premiera polskiej wersji nowego systemu operacyjnego
Microsoft Windows XP. Impreza odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI (sala
B na I pietrze) przy ulicy Pradzynskiego 12/14. Zapowiada się nie tylko wiele
emocji, ale i dobra zabawa – tak przynajmniej zapowiadają organizatorzy. Nowy
system operacyjny już wzbudził wiele komentarzy. Padają pytania: czy
rzeczywiście będzie niezawodny i czy potwierdzą się zapowiedzi producenta, że
jest to najlepszy system na rynku. Już wkrótce będzie można się przekonać.