Dodaj do ulubionych

jutro polska premiera Windows XP

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.11.01, 18:23
Już jutro odbędzie się premiera polskiej wersji nowego systemu operacyjnego
Microsoft Windows XP. Impreza odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI (sala
B na I pietrze) przy ulicy Pradzynskiego 12/14. Zapowiada się nie tylko wiele
emocji, ale i dobra zabawa – tak przynajmniej zapowiadają organizatorzy. Nowy
system operacyjny już wzbudził wiele komentarzy. Padają pytania: czy
rzeczywiście będzie niezawodny i czy potwierdzą się zapowiedzi producenta, że
jest to najlepszy system na rynku. Już wkrótce będzie można się przekonać.
Obserwuj wątek
    • palker Re: jutro polska premiera Windows XP 27.11.01, 21:17
      Siedziałem przy kompie z angielską wersja W XP i spodobał mi się. Po nowym roku
      się przesiadam, chyba że Mikołaj będzie szybszy :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka