Gość: alek IP: *.ipsnet.it 08.06.01, 15:43 Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sloggi Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: *.man.polbox.pl 08.06.01, 15:48 Wystarczy go obudować, żeby nie stał na tym smutnym placu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: 193.91.75.* 08.06.01, 16:06 Po prostu zburzyc i koniec. To samo zrobic z osiedlem Za Zelazna Brama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: *.ipsnet.it 08.06.01, 16:32 Gdybym mial wybierac to wolalbym ostre ciecia i przebudowe niz zburzenie. Chyba, ze bedziemy mieli PKB na mieszkanca pow. 30k$ na osobe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darecky Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 213.241.65.* 08.06.01, 17:31 Jestem za rozebraniem wszystkich przybudowek i pzostawienie glownej czesci z Kongresowa. Od razu bedzie wiecej miejsca i normalne ulice bedzie mozna poprowadzic, a na reszcze zrobic park a'la Central Park w NJ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 213.76.203.* 08.06.01, 17:56 albo wsadzić ci w dupe alek pojebańcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mesco Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.01, 18:24 wlasnie zaladowalem pierwsza ciezarówke z trotylem i juz jade........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mesco Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 62.224.14.* 08.06.01, 18:25 wlasnie zaladowalem pierwsza ciezarówke z trotylem i juz jade........ Odpowiedz Link Zgłoś
.roberto65 Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 04:00 Gość portalu: alek napisał(a): > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi. Odpowiedz Link Zgłoś
d.z. Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 13:11 .roberto65 napisał(a): > Gość portalu: alek napisał(a): > > > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus > > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu > > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi. > Już jeden z operatorów międzymiastowych połączeń telefonicznych w swojej reklamówce przedstawił wizję związaną z usunięciem tego pałacu...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 13:04 Po co rozbierać? Przecież to już prawie zabytek. Pierwszy "drapacz chmur" w Warszawie. Tylko te komunistyczne detale na elewacji warto podmienić. Jeżeli chcesz go rozwalać, to może rozwalisz też Empire State Building w NY - to też już stary wrak. Jeszcze przedwojenny. I ta tandetna iglica na szczycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.dialup.tiscali.it 30.12.01, 14:46 Gość portalu: alek napisał(a): > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi. Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.133.131.* 30.12.01, 14:49 Gość portalu: euro2002 napisał(a): > Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora. > Raczej jak odgrzewany rosół, stają się mętne i niejadalne abc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 30.12.01, 23:14 Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robic. A co nowego nam wybuduje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.133.131.* 31.12.01, 00:53 Gość portalu: ........ napisał(a): > Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robic. > A co nowego nam wybuduje? Zaorze, posieje trawkę i zrobi skwerek, albo ... postawi jakieś cudo w stylu "błekitnego wieżowca" - to zależy od zasobności kieszeni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafik Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.*.*.* 31.12.01, 12:12 ZBURZYĆ czasem nie tylko koszty widzialne się liczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-przebudowac IP: *.dialup.tiscali.it 31.12.01, 17:31 Gość portalu: rafik napisał(a): > ZBURZYĆ > > czasem nie tylko koszty widzialne się liczą. Porzadna przebudowa tez moglaby dac dobry efekt. Zamiast iglicy i nadbudowek zakonczenie w postaci scietego stozka, jak niektore wiezowce w Nowym Jorku. Wysokosc nie wieksza niz 160-170 m. I oczywiscie usuniecie wszelkich reliktow sowiecko-komunistycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 31.12.01, 19:24 Gość portalu: abc napisał(a): > Gość portalu: ........ napisał(a): > > > Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robi > c. > > A co nowego nam wybuduje? > > Zaorze, posieje trawkę i zrobi skwerek, > albo ... postawi jakieś cudo w stylu "błekitnego wieżowca" > - to zależy od zasobności kieszeni *** Orka dzisiaj tez wcale nie jest tania. Moze najpierw niech porozmawia z rolnikami. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Palac Kultury-rozebrac 02.01.02, 11:34 Gość portalu: euro2002 napisał(a): > Gość portalu: alek napisał(a): > > > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus > > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu > > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi. > > Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora. > Cha, cha, Derek sam sobie gratulujesz? No, wreszcie masz kogoś z kim się w 100% zgadzasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indris Rozumu IP: *.ibspan.waw.pl 31.12.01, 18:40 Szczerze życzę Ci w Nowym Roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kriss.forum Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.ceti.pl 31.12.01, 18:43 eeeee tam, PKiN jest ładny i należy go zostawić w spokoju. Co z tego, że to ruskie go zbudowały? A poza tym dużo ludzi ma tam pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrek Re: Derek - sam się rozbierz ! Będzie wesoło ! IP: *.chello.pl 31.12.01, 20:10 A może zamiast rozbierania Pałacu Kultury to rozebrałby się "Derek" vel "Alek" vel "Euro2002" ? Koleżanki forumowiczki by się pośmiały ... . A co do Pałacu to moim zdaniem on z każdym rokiem nabiera wdzięku i w zestawieniu z koszmarnymi pseudowieżowcami jest takim elementem krajobrazu na którym można zawiesić oko. Poza tym jest to pomnik i świadectwo pewnej epoki; bez względu na jej współczesny osąd. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: Derek - sam się rozbierz ! Będzie wesoło ! 02.01.02, 11:48 Gość portalu: Jędrek napisał(a): > A może zamiast rozbierania Pałacu Kultury to rozebrałby się "Derek" vel "Alek" > vel "Euro2002" ? Koleżanki forumowiczki by się pośmiały ... . Juz Cię lubię, Jędrek :) Odpowiedz Link Zgłoś
dariok Re: Palac Kultury-rozebrac 02.01.02, 00:03 dla mnie pałac jest super, mam miłe wspomnienia i nie rozumiem tych którzy chcą go burzyć - kretyniz nikt go nie będzie burzył!!! proszę nie judzić...do piaskownic lepić babki jak się nudzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 02.01.02, 03:03 A ja mysle ze z czasem tez go ktos kupi i wtedy te wszystkie rozmowy przestana istniec lub beda naiwnie smieszne ( chociaz tak naprawde to juz sa). Wtedy bedzie nie Wasz gdyz bedzie mial taksamo swojego pana. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.129.195.* 02.01.02, 21:01 dariok napisał(a): > dla mnie pałac jest super, mam miłe wspomnienia i nie rozumiem tych którzy chcą > > go burzyć - kretyniz > nikt go nie będzie burzył!!! > proszę nie judzić...do piaskownic lepić babki jak się nudzi ! > masz rację dariok pałac jest super i nikt nie powinein go burzyć. Pozdrawiam Cię dariok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.129.195.* 02.01.02, 20:58 Moim zdaniem pałac kultury powinien być taki jak jest i nie powinno się w nim niczego zmieniać. A wszyscy co sądzą by go rozebrać niech sami się rozbiorą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marud Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 03.01.02, 00:49 Nie ruszac, tylko przywrocic te stare napisy "im. Jozefa Stalina". Wpisac do rejestru zabytkow. Z czesci zrobic bardzo drogi hotel urzadzony w stylu socrealistycznym. Rozreklamowac jako jedyna taka budowla na zachod od Moskwy. Usunac z okolicy te paskudne hale bazarowe. Na 30-tym pietrze walnac ekskluzywna knajpe z wystrojem z epoki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 212.141.155.* 04.01.02, 14:47 Gość portalu: Marud napisał(a): > Nie ruszac, tylko przywrocic te stare napisy "im. Jozefa Stalina". Wpisac do > rejestru zabytkow. Z czesci zrobic bardzo drogi hotel urzadzony w stylu > socrealistycznym. Rozreklamowac jako jedyna taka budowla na zachod od Moskwy. > Usunac z okolicy te paskudne hale bazarowe. Na 30-tym pietrze walnac > ekskluzywna knajpe z wystrojem z epoki. Potwierdzasz teze, ze wielu warszawiakow to idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AlexBln Pomysl z Burdelem jest cool!!! IP: *.dip.t-dialin.net 04.01.02, 15:05 Najlepiej go podswietlic na rozowo,zmienic nazwe na Palace of Sex,Drugs and Sodomia podzielic pietra na kategorie np. Sado,Maso,Fetisch,Gay&Les i trafic przez przypadek do ksiegi rekordow,buehehehe Odpowiedz Link Zgłoś