Dodaj do ulubionych

Palac Kultury-rozebrac

IP: *.ipsnet.it 08.06.01, 15:43
Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus
glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu
przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sloggi Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: *.man.polbox.pl 08.06.01, 15:48
      Wystarczy go obudować, żeby nie stał na tym smutnym placu.
      • Gość: d Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: 193.91.75.* 08.06.01, 16:06
        Po prostu zburzyc i koniec. To samo zrobic z osiedlem Za Zelazna Brama.
        • Gość: alek Re: Palac Kultury-rozebrac - po co IP: *.ipsnet.it 08.06.01, 16:32
          Gdybym mial wybierac to wolalbym ostre ciecia i przebudowe niz zburzenie.
          Chyba, ze bedziemy mieli PKB na mieszkanca pow. 30k$ na osobe.
    • Gość: darecky Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 213.241.65.* 08.06.01, 17:31
      Jestem za rozebraniem wszystkich przybudowek i pzostawienie glownej czesci z Kongresowa. Od
      razu bedzie wiecej miejsca i normalne ulice bedzie mozna poprowadzic, a na reszcze zrobic park a'la
      Central Park w NJ.
    • Gość: max Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 213.76.203.* 08.06.01, 17:56
      albo wsadzić ci w dupe alek pojebańcu
      • Gość: mesco Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.01, 18:24
        wlasnie zaladowalem pierwsza ciezarówke z trotylem i juz jade........
      • Gość: mesco Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 62.224.14.* 08.06.01, 18:25
        wlasnie zaladowalem pierwsza ciezarówke z trotylem i juz jade........
    • .roberto65 Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 04:00
      Gość portalu: alek napisał(a):

      > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus
      > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu
      > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi.

      • d.z. Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 13:11
        .roberto65 napisał(a):

        > Gość portalu: alek napisał(a):
        >
        > > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus
        > > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu
        > > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi.
        >
        Już jeden z operatorów międzymiastowych połączeń telefonicznych w swojej
        reklamówce przedstawił wizję związaną z usunięciem tego pałacu...;))
    • michal.ch Re: Palac Kultury-rozebrac 30.12.01, 13:04
      Po co rozbierać? Przecież to już prawie zabytek. Pierwszy "drapacz chmur" w
      Warszawie. Tylko te komunistyczne detale na elewacji warto podmienić.

      Jeżeli chcesz go rozwalać, to może rozwalisz też Empire State Building w NY -
      to też już stary wrak. Jeszcze przedwojenny. I ta tandetna iglica na szczycie.

    • Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.dialup.tiscali.it 30.12.01, 14:46
      Gość portalu: alek napisał(a):

      > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus
      > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu
      > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi.

      Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora.

      • Gość: abc Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.133.131.* 30.12.01, 14:49
        Gość portalu: euro2002 napisał(a):

        > Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora.
        >

        Raczej jak odgrzewany rosół, stają się mętne i niejadalne

        abc
        • Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 30.12.01, 23:14
          Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robic.
          A co nowego nam wybuduje?
          • Gość: abc Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.133.131.* 31.12.01, 00:53
            Gość portalu: ........ napisał(a):

            > Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robic.
            > A co nowego nam wybuduje?

            Zaorze, posieje trawkę i zrobi skwerek,
            albo ... postawi jakieś cudo w stylu "błekitnego wieżowca"
            - to zależy od zasobności kieszeni
            • Gość: rafik Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.*.*.* 31.12.01, 12:12
              • Gość: rafik Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.*.*.* 31.12.01, 12:12
                ZBURZYĆ

                czasem nie tylko koszty widzialne się liczą.
                • Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-przebudowac IP: *.dialup.tiscali.it 31.12.01, 17:31
                  Gość portalu: rafik napisał(a):

                  > ZBURZYĆ
                  >
                  > czasem nie tylko koszty widzialne się liczą.

                  Porzadna przebudowa tez moglaby dac dobry efekt. Zamiast iglicy i nadbudowek
                  zakonczenie w postaci scietego stozka, jak niektore wiezowce w Nowym Jorku.
                  Wysokosc nie wieksza niz 160-170 m. I oczywiscie usuniecie wszelkich reliktow
                  sowiecko-komunistycznych.

            • Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 31.12.01, 19:24
              Gość portalu: abc napisał(a):

              > Gość portalu: ........ napisał(a):
              >
              > > Autor musi miec duzo szmalu gdyz takie rzeczy chce robi
              > c.
              > > A co nowego nam wybuduje?
              >
              > Zaorze, posieje trawkę i zrobi skwerek,
              > albo ... postawi jakieś cudo w stylu "błekitnego wieżowca"
              > - to zależy od zasobności kieszeni

              *** Orka dzisiaj tez wcale nie jest tania. Moze najpierw
              niech porozmawia z rolnikami.
      • eela Re: Palac Kultury-rozebrac 02.01.02, 11:34
        Gość portalu: euro2002 napisał(a):

        > Gość portalu: alek napisał(a):
        >
        > > Ewentualnie usunac iglice i domek z daszkiem na szczycie. Zostawic korpus
        > > glowny nie przewyzszajacy 150m. Na dole poodcinac od glownego korpusu
        > > przybudowki (teatry, itp ) ulicami lub pasazami pieszymi.
        >
        > Niektore watki sa jak wino. Gratulacje dla autora.
        >

        Cha, cha, Derek sam sobie gratulujesz? No, wreszcie masz kogoś z kim się w 100%
        zgadzasz

    • Gość: Indris Rozumu IP: *.ibspan.waw.pl 31.12.01, 18:40
      Szczerze życzę Ci w Nowym Roku.
    • Gość: kriss.forum Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.ceti.pl 31.12.01, 18:43
      eeeee tam, PKiN jest ładny i należy go zostawić w spokoju. Co z tego, że to
      ruskie go zbudowały? A poza tym dużo ludzi ma tam pracę.
      • Gość: Jędrek Re: Derek - sam się rozbierz ! Będzie wesoło ! IP: *.chello.pl 31.12.01, 20:10
        A może zamiast rozbierania Pałacu Kultury to rozebrałby się "Derek" vel "Alek"
        vel "Euro2002" ? Koleżanki forumowiczki by się pośmiały ... .

        A co do Pałacu to moim zdaniem on z każdym rokiem nabiera wdzięku i w
        zestawieniu z koszmarnymi pseudowieżowcami jest takim elementem krajobrazu na
        którym można zawiesić oko. Poza tym jest to pomnik i świadectwo pewnej epoki;
        bez względu na jej współczesny osąd.
        • zdzicha Re: Derek - sam się rozbierz ! Będzie wesoło ! 02.01.02, 11:48
          Gość portalu: Jędrek napisał(a):

          > A może zamiast rozbierania Pałacu Kultury to rozebrałby się "Derek" vel "Alek"
          > vel "Euro2002" ? Koleżanki forumowiczki by się pośmiały ... .

          Juz Cię lubię, Jędrek :)
    • dariok Re: Palac Kultury-rozebrac 01.01.02, 23:56
      Nie filozuj!
    • dariok Re: Palac Kultury-rozebrac 02.01.02, 00:03
      dla mnie pałac jest super, mam miłe wspomnienia i nie rozumiem tych którzy chcą
      go burzyć - kretyniz
      nikt go nie będzie burzył!!!
      proszę nie judzić...do piaskownic lepić babki jak się nudzi!
      • Gość: ........ Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.sympatico.ca 02.01.02, 03:03
        A ja mysle ze z czasem tez go ktos kupi i wtedy te
        wszystkie rozmowy przestana istniec lub beda naiwnie smieszne (
        chociaz tak naprawde to juz sa). Wtedy bedzie nie Wasz
        gdyz bedzie mial taksamo swojego pana. Pozdrawiam
      • Gość: Jaro Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.129.195.* 02.01.02, 21:01
        dariok napisał(a):

        > dla mnie pałac jest super, mam miłe wspomnienia i nie rozumiem tych którzy chcą
        >
        > go burzyć - kretyniz
        > nikt go nie będzie burzył!!!
        > proszę nie judzić...do piaskownic lepić babki jak się nudzi !

        > masz rację dariok pałac jest super i nikt nie powinein go burzyć. Pozdrawiam
        Cię dariok.
    • Gość: Jaro Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 10.129.195.* 02.01.02, 20:58
      Moim zdaniem pałac kultury powinien być taki jak jest i nie powinno się w nim
      niczego zmieniać. A wszyscy co sądzą by go rozebrać niech sami się rozbiorą.
    • Gość: Marud Re: Palac Kultury-rozebrac IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 03.01.02, 00:49
      Nie ruszac, tylko przywrocic te stare napisy "im. Jozefa Stalina". Wpisac do
      rejestru zabytkow. Z czesci zrobic bardzo drogi hotel urzadzony w stylu
      socrealistycznym. Rozreklamowac jako jedyna taka budowla na zachod od Moskwy.
      Usunac z okolicy te paskudne hale bazarowe. Na 30-tym pietrze walnac
      ekskluzywna knajpe z wystrojem z epoki.
      • Gość: euro2002 Re: Palac Kultury-rozebrac IP: 212.141.155.* 04.01.02, 14:47
        Gość portalu: Marud napisał(a):

        > Nie ruszac, tylko przywrocic te stare napisy "im. Jozefa Stalina". Wpisac do
        > rejestru zabytkow. Z czesci zrobic bardzo drogi hotel urzadzony w stylu
        > socrealistycznym. Rozreklamowac jako jedyna taka budowla na zachod od Moskwy.
        > Usunac z okolicy te paskudne hale bazarowe. Na 30-tym pietrze walnac
        > ekskluzywna knajpe z wystrojem z epoki.

        Potwierdzasz teze, ze wielu warszawiakow to idioci.

    • Gość: AlexBln Pomysl z Burdelem jest cool!!! IP: *.dip.t-dialin.net 04.01.02, 15:05
      Najlepiej go podswietlic na rozowo,zmienic nazwe na
      Palace of Sex,Drugs and Sodomia
      podzielic pietra na kategorie
      np. Sado,Maso,Fetisch,Gay&Les
      i trafic przez przypadek
      do ksiegi rekordow,buehehehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka