23.07.07, 22:06
Witam,
kto opiekuje się budyneczkiem nr.1? Jakie macie Państwo opinie na temat firmy?
Czy było dużo problemów/ reklamacji w związku z budynkiem?
Obserwuj wątek
    • 7485p Re: budynek 1 26.07.07, 22:10
      czy chodzi o administrowanie? Jeśli tak to Ankra.
      Są niedoróbki i wszystko trzeba wypraszać. A najlepiej uważnie odbierać mieszkanie.
      pozdr
      • andrzejikasia Re: budynek 1 27.07.07, 12:34
        Witam,
        na co szczególnie radzisz zwrócić uwagę, do odbioru brałeś/brałaś jakiegoś
        specjalistę?
        --
        pzdr,
        Andrzej
        • czwarty_44 Re: budynek 1 27.07.07, 13:45
          Witam,
          Przy odbiorze to należy zwrócić uwagę na wszystko .Począwszy od drzwi
          wejściowych(to czy prawidłowo są zamontowane i czy są wszystkie uszczelki) do
          tak oczywistych rzeczy jak ściany czy trzymają piony szczególnie otwory drzwiowe
          potem może być problem z zainstalowaniem futryn,okna koniecznie i wylewki
          ...Generalnie zaproś znajomą osobę która zna się na budowlace i odwiedź budowę
          prze odbiorem da się to załatwić i notuj co jest nie tak i może od razu to
          kierownikowi budowy zgłaszać a odbiór to sprawdzaj wszystko po 5 razy i poswięć
          na to min 3 godziny mierz wszysto opukuj bo Gazomontaż to partacze ( może nie
          wszystko partola ,ale zawsze jest coś nie tak)

          Pozdrawiam
          I Życzę Cierpiwości ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka