andrzejikasia 23.07.07, 22:06 Witam, kto opiekuje się budyneczkiem nr.1? Jakie macie Państwo opinie na temat firmy? Czy było dużo problemów/ reklamacji w związku z budynkiem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
7485p Re: budynek 1 26.07.07, 22:10 czy chodzi o administrowanie? Jeśli tak to Ankra. Są niedoróbki i wszystko trzeba wypraszać. A najlepiej uważnie odbierać mieszkanie. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejikasia Re: budynek 1 27.07.07, 12:34 Witam, na co szczególnie radzisz zwrócić uwagę, do odbioru brałeś/brałaś jakiegoś specjalistę? -- pzdr, Andrzej Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty_44 Re: budynek 1 27.07.07, 13:45 Witam, Przy odbiorze to należy zwrócić uwagę na wszystko .Począwszy od drzwi wejściowych(to czy prawidłowo są zamontowane i czy są wszystkie uszczelki) do tak oczywistych rzeczy jak ściany czy trzymają piony szczególnie otwory drzwiowe potem może być problem z zainstalowaniem futryn,okna koniecznie i wylewki ...Generalnie zaproś znajomą osobę która zna się na budowlace i odwiedź budowę prze odbiorem da się to załatwić i notuj co jest nie tak i może od razu to kierownikowi budowy zgłaszać a odbiór to sprawdzaj wszystko po 5 razy i poswięć na to min 3 godziny mierz wszysto opukuj bo Gazomontaż to partacze ( może nie wszystko partola ,ale zawsze jest coś nie tak) Pozdrawiam I Życzę Cierpiwości ;-) Odpowiedz Link Zgłoś