Gość: Wolontariuszka
IP: *.acn.waw.pl
20.07.03, 00:32
Witam Wszystkich! WIELKA prosba, moze ktos z Panstwa ma zbedne parasole
ogrodowe i tu prosba do wlascicieli lokali gastronomicznych!
Potrzebujemy, je na wybiegi dla starszych psow w schronisku dla zwierzat
"Na Paluchu"
Pozdrawiam Dorota.