Dodaj do ulubionych

Parasole - potrzebne!

IP: *.acn.waw.pl 20.07.03, 00:32
Witam Wszystkich! WIELKA prosba, moze ktos z Panstwa ma zbedne parasole
ogrodowe i tu prosba do wlascicieli lokali gastronomicznych!
Potrzebujemy, je na wybiegi dla starszych psow w schronisku dla zwierzat
"Na Paluchu"
Pozdrawiam Dorota.
Obserwuj wątek
    • Gość: banana do góry n/t IP: *.chello.pl 21.07.03, 19:35
    • Gość: Wolontariuszka Re: Parasole - potrzebne! IP: *.acn.waw.pl 22.07.03, 22:57
      Chcialam serdecznie podziekowac dziennikarzowi "Gazety Wyborczej" za
      zainteresowanie, tematem rzuconym na to forum i zamieszczenie mojego apelu na
      lamach "Stolecznej", mysle ze to spowodawalo, ze czytelnicy i forumowicze
      zdecydowali sie na "podarowanie troche cienia"psiakom ze schroniska.
      Dzisiaj jest wtorek, a dostalismy juz kilka parasoli, jutro bede w schronisku i
      zobacze, jak to wszystko wyglada. Moim cichym marzeniem jest, aby chociaz przy
      co drugiej budzie z wybiegow odkrytych byl przymocowany parasol, wiem nawet,
      jak to zrobic!!!!! Byc moze zbyt duzo oczekuje, ale uwazam ze warto.
      POZDRAWIAM WSZYSTKICH i DZIEKUJE- Dorota!
      • Gość: Wolontariuszka Re: Parasole - potrzebne! IP: *.acn.waw.pl 24.07.03, 12:10
        Do schroniska,do wczoraj przywieziono SIEDEM parasoli i jedno zadaszenie
        namiotowe, ala to przeciez kropla w morzu!
        Szczerze powiem, ze liczylam na firmy, ktore maja w swoim wyposazeniu
        reklamowym olbrzymie parasole {jeden wystarczy na jeden wybieg} przeciez, one
        plowieja logo jest niewidoczne, a w schronisku sa tak bardzo potrzebne, jeszcze
        te temperatury i slonce przewidywane w Warszawie 30-35 stopni tragodia!!!

        Dorota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka