Gość: Calagan
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.10.07, 22:22
Ze wzgledu na swieta wrzucam typer nieco wczesniej jakb y ktos mial
wyjechac.
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
Łódzki KS - Wisła Kraków
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Polonia Bytom - Odra Wodzisław
Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Ruch Chorzów