adrianlewandowski
09.08.03, 19:49
Witam!!!Mam pytanie czy jadł ktoś kiedyś w takiej restauracji
góralskiej "Swojskie Jadło" która mieści sie na pętli autobusowej na
natolinie płn??Opowiedzcie jak tam jest i napiszcie co myślicie o tego typu
restauracjach??Góralska chata,góralskie jedzenie,góralska muzyka błagam
odpiszcie!!!!!!!!!!