Dodaj do ulubionych

Zajrzyjcie tu błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.08.03, 19:49
Witam!!!Mam pytanie czy jadł ktoś kiedyś w takiej restauracji
góralskiej "Swojskie Jadło" która mieści sie na pętli autobusowej na
natolinie płn??Opowiedzcie jak tam jest i napiszcie co myślicie o tego typu
restauracjach??Góralska chata,góralskie jedzenie,góralska muzyka błagam
odpiszcie!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Normals Re: Zajrzyjcie tu błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 195.94.207.* 11.08.03, 09:05
      Lubię góralską muzykę jak jest cicha. Górali też lubię, jak są cicho.
    • mama.restauracyjna Re: Zajrzyjcie tu błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.08.03, 00:10
      A Ty lubisz ... i goralska muzyke?
      • czort Re: Zajrzyjcie tu błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.08.03, 11:50
        w swojskim jadlam w krakowie i zakopanem, ale na natolinie nie:)) a poniewaz
        bywam tam (natolin) od czasu do czasu - to niewykluczone, ze zajrze, zjem i
        porownam.
        • pan_pndzelek Re: do czorta 27.08.03, 11:45
          czort napisała:
          > w swojskim jadlam w krakowie i zakopanem, ale na natolinie nie:))

          Troszeczkę ci się pop... W krakowie i Zakopanem jest CHŁOPSKIE jadło, a nie
          SWOJSKIE. To zupełnie inna firma. Choć sprawdzić rzeczywiście będzie trzeba.
          dyby tylko nie ta nachalna reklama uprawiana przez tego kretynka
          adranalewandowskiego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka