Gość: auto_fan
IP: 217.116.101.*
08.01.08, 12:20
jestem zmuszony przez najbliższych kiloka miesiecy jeździć
komunikacja miejską
wczoraj chciałem kupić bilet miesięczny, nie mam zużytej karty,
chciałem kupić nową, obszedłem połowę Centrum i nie kupiłem
kioskarze nie mają czystych kart, podobno od dłuższego czasu walczą
z ZTM, który obiecał dostawę po 15 stycznia
gdybym miał starą kartę to nie byłoby problemu
i co do k... nedzy mam zrobić? kupować jednorazowe??? to jakaś
paranoja