Dodaj do ulubionych

Warszawska Karta Miejska - skandal!!!

IP: 217.116.101.* 08.01.08, 12:20
jestem zmuszony przez najbliższych kiloka miesiecy jeździć
komunikacja miejską
wczoraj chciałem kupić bilet miesięczny, nie mam zużytej karty,
chciałem kupić nową, obszedłem połowę Centrum i nie kupiłem

kioskarze nie mają czystych kart, podobno od dłuższego czasu walczą
z ZTM, który obiecał dostawę po 15 stycznia
gdybym miał starą kartę to nie byłoby problemu

i co do k... nedzy mam zrobić? kupować jednorazowe??? to jakaś
paranoja






Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! 08.01.08, 13:09
      Byłeś w punkcie ZTM na Metrze Świętokrzyska? Albo na Senatorskiej?
      Chyba nie.
      • Gość: Paweł Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! IP: 62.29.175.* 08.01.08, 13:50
        Widać kolega obszedł tą "mniejszą połowę" :)
    • potomar Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! 08.01.08, 14:45
      Na pocztach mają.
      • Gość: Kagan Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.08, 17:57
        W kioskach mozna dostac bilety okresowe, wiec co za problem?
    • mateusz_72 Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! 08.01.08, 19:41
      Gość portalu: auto_fan napisał(a):

      > jestem zmuszony przez najbliższych kiloka miesiecy jeździć
      > komunikacja miejską

      Jest mi bardzo przykro... czekaj... jednak nie.



      > wczoraj chciałem kupić bilet miesięczny, nie mam zużytej karty,
      > chciałem kupić nową, obszedłem połowę Centrum i nie kupiłem

      Kart się nie kupuje, karty się dostaje.
      Nie trzeba już płacić 5 zł.


      >
      > kioskarze nie mają czystych kart, podobno od dłuższego czasu walczą
      > z ZTM, który obiecał dostawę po 15 stycznia
      > gdybym miał starą kartę to nie byłoby problemu

      Senatorska, <M> Świętokrzyska, kiosk przy pętli 160, i wiele miejsc oznaczonych
      takimi pomarańczowymi naklejkami z WKM.


      > i co do k... nedzy mam zrobić? kupować jednorazowe??? to jakaś
      > paranoja

      Wejść np. na stronę Strefy Karty Miejskiej i zobaczyć gdzie są punkty sprzedaży.
      • nescafe.classic Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! 13.05.08, 09:51
        ej a podobno mają być teraz jakieś nowe karty miejskie ... imienne
        • horpyna4 Re: Warszawska Karta Miejska - skandal!!! 13.05.08, 10:42
          Ze zdjęciem, wtedy nie potrzeba innego dokumentu potwierdzającego
          tożsamość. Ale stare też będą ważne.
          • Gość: . Nowe - WKM. IP: *.lot.pl 16.05.08, 12:02
            Gdzieś sie już doczytałem, że Personalne Karty Miejskie ze zdjęciem
            mają być wydawane za darmo, ale tylko przy pierwszym wydaniu !
            Przy ponownej karcie dla tej samej osoby będzie opłata --> 5.oozł.
            Od kiedy te karty będą wydawane i czy czegoś znów nie zmienią, to
            nie wiem.....

            Obecnie WKM są wydawane za darmo, ale tylko w momencie "załadowania".
            Żadko który kiosk ma maszynkę do kodowania i dlatego nie mają tych
            kart(czystych).
            Bez problemu można takową dostać we wszystkich punktach ZTM(3 stacje
            metra)oraz w wieeeelu Punktach Turystycznych i na Poczcie.
            • Gość: . Re: Nowe - WKM. IP: *.lot.pl 16.05.08, 12:15
              Co prawda oryginalny (marudzący) post był napisany 5 miesięcy
              temu....

              Może ktoś następny będzie chodził po Śródmieściu.....

              Tu są wszystkie adresy--->
              www.strefa.waw.pl/bilety_okresowe.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka