Dodaj do ulubionych

Defekacja murów!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.03, 00:45
Co za żule defekuja moczem mury! Chyba jacyś przyjezdni?
Obserwuj wątek
    • j_karolak Re: Defloracja murów!!! 08.10.03, 09:39
      Co za zboczeńcy defloryją nocą mury? Chyba jacyś przejezdni!
    • Gość: behi przyjezdni, przyjezdni najczesciej z Danii. IP: *.int.warszawa.sint.pl 08.10.03, 10:06
      Tam jest to normalka, ze olewa sie mury. Tylko jeden dostal mandat, jak olewal
      palac krolewski. Bierzmy z nich przyklad, mam pewne podejrzenie, ze oprocz
      Dunczykow, jest pewna grupa fascynatow ich lajfstajlem, wiec moze tez ten
      zwyczaj chca demonstracyjnie przeszczepic na nasz krajowy grunt.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka