Gość: Zyga IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.03, 00:45 Co za żule defekuja moczem mury! Chyba jacyś przyjezdni? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
j_karolak Re: Defloracja murów!!! 08.10.03, 09:39 Co za zboczeńcy defloryją nocą mury? Chyba jacyś przejezdni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behi przyjezdni, przyjezdni najczesciej z Danii. IP: *.int.warszawa.sint.pl 08.10.03, 10:06 Tam jest to normalka, ze olewa sie mury. Tylko jeden dostal mandat, jak olewal palac krolewski. Bierzmy z nich przyklad, mam pewne podejrzenie, ze oprocz Dunczykow, jest pewna grupa fascynatow ich lajfstajlem, wiec moze tez ten zwyczaj chca demonstracyjnie przeszczepic na nasz krajowy grunt. Odpowiedz Link Zgłoś