Dodaj do ulubionych

Wypadek na Czerniakowskiej!

IP: *.nat.sdu.dk 05.12.08, 13:29
Witajcie,
Wczoraj zdarzył się wypadek na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Szwoleżerów.
Zderzył się motocyklista z samochodem marki Peugeot. Czy ktoś wie cokolwiek
więcej na ten temat (poza tym, co umieszcza portal i co da się wygooglować)?
Czy ktoś wie jakiej marki był ten motor, jaka wyglądał wypadek, w jakim wieku
był ten motocyklista, cokolwiek.. Proszę o choćby najdrobniejsze informacje..
Dziękuję Wam serdecznie z góry..
Obawiam się że tym motorem jechał mój przyjaciel, nie ma mnie w Polsce, nie
mam kontaktu z Jego rodzina, wiem tylko, że miał wczoraj wypadek i leży na
Czerniakowskiej :(((
Proszę o pomoc
Amira
Obserwuj wątek
    • Gość: anka Re: Wypadek na Czerniakowskiej! IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.08, 21:14
      to Adam P., mieszkał kiedyś w Inowrocławiu... jesli jestes bliska mu osoba
      napisz na mail'a anka_cyganka19@o2.pl
      • Gość: zenon [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 22:29
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Do Ani Re: Wypadek na Czerniakowskiej! IP: *.adsl.cybercity.dk 07.12.08, 00:25
        Tak wiem ze to Adam.. Wiem ze jest w szpitalu.. Mam juz kontakt z Ola, moj
        chlopak Wojtek juz u niego byl.. Dobrze ze jego stan jest stabilny.. A Ty?
        jestes jego siostra? Kolezanka?
        Mam nadzieje ze bedzie sie trzymal, dziekuje za posty. Znalazlam jeszcze inne
        informacje na temat tego wypadku:
        miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6026048.html to jest pierwsza ktora
        czytalam tuz po nie zdajac sobie sprawy ze o niego chodzi :( a druga:
        wroclove.zw.com.pl/artykul/312606_Pytal_o_droge__wjechal_w_motocykliste.html
        Zapraszam Cie Ania na maila: amira2206@o2.pl

        • Gość: ania do amira IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.08, 00:38
          czesc! nie moge wyslac Ci wiadomosci na maila, bo wyskakuje mi blad...
          Jestem kolezanka Oli z psychologii... dla niej to jest bardzo ciezka
          sytuacja.. na szczescie z tego co wiem Adam czuje sie juz lepiej i ja
          rowniez mam wielka nadzieje, ze niedlugo wyzdrowieje...
          Z opowiadan Oli kojarze Wojtka i Ciebie, Ola mi opowiadala ze wyjechalas za
          granice, a jak nie myle to Wojtek jest dobrym kolega Adama..
          Pozdrawiam..

    • kibol.ze.salonu [...] 07.12.08, 01:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Amira Do Ani IP: *.adsl.cybercity.dk 07.12.08, 03:00
      Aniu, przez pomylke podalam Ci zly adres mailowy, przepraszam..
      Ale napisalam Ci juz maila.. Pozdrawiam Cie cieplo i caluje
      Amira

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka