Dodaj do ulubionych

Pytanie o przystanek

IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 10:45
Witam mam pytanie jako ze nie wiem w którą stronę będę musiał się udać więc wysiadam na metro centrum i chce dojść do przystanku autobusu 175 i jechać w stronę lotniska z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:02
      Wysiadasz z metra, wchodzisz na górę i wsiadasz w 175 w kierunku Dw.
      Centralnego.
    • yavorius Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:04
      ztm.waw.pl/images/schematy/metro/a13.gif
      • Gość: gosc Re: Pytanie o przystanek IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 11:14
        aha dzięki wielkie może znajdę bo ogólnie tak będę jechał z metra wierzbno a
        chce dotrzeć do szpitalu banacha czyli tak z centrum i autobusem 175 będzie
        najlepiej czy może jakoś szybciej można dotrzeć
        • horpyna4 Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:50
          Trochę okrężna droga, lepiej chyba wysiąść na stacji Metro
          Politechnika i podjechać autobusem 188. Co prawda chodzi rzadziej,
          niż 175, ale możesz sprawdzić godziny odjazdu i tak dojechać metrem,
          żeby nie czekać długo. Przystanek autobusowy jest przy wyjeździe
          ruchomymi schodami na Trasę Łazienkowską.
          Możesz też podjechać do Odyńca i przesiąść się w autobus 172 w
          kierunku Dworca Zachodniego. On też jedzie koło szpitala, ale "z
          tyłu", ulicą Pawińskiego. Wysiadasz, mijasz pętlę tramwajową i już
          jesteś w szpitalu.
          • Gość: Gosc Re: Pytanie o przystanek IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 14:56
            dzieki wielkie za odpowiedź myśle że duzego korka nie bedzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka