Gość: Gosc IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 10:45 Witam mam pytanie jako ze nie wiem w którą stronę będę musiał się udać więc wysiadam na metro centrum i chce dojść do przystanku autobusu 175 i jechać w stronę lotniska z góry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:02 Wysiadasz z metra, wchodzisz na górę i wsiadasz w 175 w kierunku Dw. Centralnego. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:04 ztm.waw.pl/images/schematy/metro/a13.gif Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Pytanie o przystanek IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 11:14 aha dzięki wielkie może znajdę bo ogólnie tak będę jechał z metra wierzbno a chce dotrzeć do szpitalu banacha czyli tak z centrum i autobusem 175 będzie najlepiej czy może jakoś szybciej można dotrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: Pytanie o przystanek 30.01.09, 11:50 Trochę okrężna droga, lepiej chyba wysiąść na stacji Metro Politechnika i podjechać autobusem 188. Co prawda chodzi rzadziej, niż 175, ale możesz sprawdzić godziny odjazdu i tak dojechać metrem, żeby nie czekać długo. Przystanek autobusowy jest przy wyjeździe ruchomymi schodami na Trasę Łazienkowską. Możesz też podjechać do Odyńca i przesiąść się w autobus 172 w kierunku Dworca Zachodniego. On też jedzie koło szpitala, ale "z tyłu", ulicą Pawińskiego. Wysiadasz, mijasz pętlę tramwajową i już jesteś w szpitalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Pytanie o przystanek IP: *.89.106.69.static.crowley.pl 30.01.09, 14:56 dzieki wielkie za odpowiedź myśle że duzego korka nie bedzie Odpowiedz Link Zgłoś