msb
28.01.02, 11:38
Clif w grudniu sprzedał do warszawskich komisów kilkadziesiąt samochodów poleasingowych
nie informując nikogo o tym że auta te są zastawione w banku :((. Miałem tę nieprzyjemność i
kupiłem taki samochód (Fiat Palio weekend). Teraz wydział komunikacji nie chce mi go
przerejestrować. Czy są może na forum ludzie którzy też kupili takie auta?