pszczel
25.05.09, 18:11
Witam wszystkich Izabelińczyków. 24.05 na ulicy Chłopickiego zaginął czarny
kocur z białymi wstawkami. Kot jest duży wazy ok 8,5kg.
Mimo swojej wielkości jest plochliwy w stosunku do rzeczy które widzi pierwszy
raz.Jesli ktos widzial wielkiego wystraszonego kocura proszę o kontakt o
każdej porze dnia i nocy 502 249 259