Dodaj do ulubionych

ZAGINĄŁ KOT

25.05.09, 18:11
Witam wszystkich Izabelińczyków. 24.05 na ulicy Chłopickiego zaginął czarny
kocur z białymi wstawkami. Kot jest duży wazy ok 8,5kg.
Mimo swojej wielkości jest plochliwy w stosunku do rzeczy które widzi pierwszy
raz.Jesli ktos widzial wielkiego wystraszonego kocura proszę o kontakt o
każdej porze dnia i nocy 502 249 259
Obserwuj wątek
    • dropser Re: ZAGINĄŁ KOT 26.05.09, 23:11
      Nie widziałam :( Zawieś ogłoszenie w obu szkołach, zwłaszcza w nowej
      jest duża tablica i mnóstwo rodziców czytajacych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka