Gość: Aga
IP: 62.29.137.*
04.08.09, 08:20
Kurcze z jakiej racji. I tak płacą grosze za coś co dostali. Przy 42
m daje to aż 252 zł. Ja za wynajem mieszkania o takiej powierzchni
muszę płacić 1600 (mój wybór, ale takie są ceny w w Warszawie). Do
tego żądają remontów i innych udogodnień. Tylko z czego na to brać
jak płacić nie chcą. I tak przez kilka ładnych lat płacili grosze.
Nic tylko daj, daj, daj.