Dodaj do ulubionych

Polacy, pozbądźcie się kompleksów!

08.07.08, 11:53
Jako przykład pozytywnego zachowania wynikającego z poczucia
własnej wartości oraz narodowej godności prezes PiS podał postawę
Hiszpanów wobec jednego z tytułów prasowych niemieckiego koncernu
Axel Springer. Prasa jest w Polsce w ogromnej części niemiecka, to
fatalne, ale nie mówmy, że to tylko wina innych. W Hiszpanii
Springer próbował założyć gazetę, Hiszpania też jest biedniejsza od
Niemiec, nie tak jak Polska, ale też biedniejsza. I co się stało?
Ani nikt nie chciał w tej gazecie pracować, ani jej kupować - po
paru tygodniach upadła - mówił Jarosław Kaczyński.

W Polsce nie ma takiej reakcji, w Polsce byle cudzoziemiec gdzieś
idzie i znaczna część Polaków jest z tego powodu gotowa stanąć na
baczność. Musimy pamiętać o własnych wadach, ale trzeba z tymi
wadami walczyć, bo one nas strasznie kosztują, szczególnie w
relacjach międzynarodowych - podkreślił prezes PiS.


Quelle
tinyurl.com/64r8z3
Obserwuj wątek
    • jureek Re: Polacy, pozbądźcie się kompleksów! 08.07.08, 12:31
      Zapomniał biedaczek zakompleksiony ilu wywiadów już udzielił tym springerowskim
      pismom.
      Jura
    • gadupa Axel Springer !!!!!!!!! 08.07.08, 12:32
      To w tym kraju najbardziej skorumpowany i skompromitowany Verlag, ktory
      zmieszany byl w to i owo. Kilka lat temu bylo dosyc glosno na ich temat. Jak
      zwykle w tym kraju, takie gnidy jakos przezywaja dzieki ukladom w kregach rzadowych.
      Zalosne ze na tych miafiosow sie powolujesz. sad((((((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka