Dodaj do ulubionych

Angielski MATURA 2013 Warszawa

12.09.12, 14:29
Jesli obawiasz sie angielskiego na maturze , chciałbyś zapoznać się z aktualnymi zmianami w egzaminie maturalnym oraz solidnie przygotować wg. Wykazu Wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zgłoś się do mnie.

14 LAT PRAKTYKI .
NAJLEPSZY WYNIK Z MATURY ROZSZERZONEJ W 2011 TO => 98 %
Dojeżdzam na terenie Warszawy.

Szczegóły mailem angielskihelp4you@wp.pl
lub tel 0609 607 104 . w godz 11 00 - 23 00
Obserwuj wątek
      • kekx Re: Angielski MATURA 2013 Warszawa 04.10.12, 12:52
        Dobrze jest czytać ze zrozumieniem.
        " ...do godz. 23 00" => było napisane przy nr tel. to oznacza ze można dzwonić do godz. 23 00 a nie że lekcje są do godz. 23 00

" Aktualne zmiany " miałem na mysli mature ustną , która w zeszłym roku pierwszy raz była zdawana na nowych zasadach. Uczniowie , którzy są obecnie w klasie maturalnej, w pierwszej klasie uczyli się jeszcze do "starej " matury ustnej ....

Złośliwość i czepianie się u nauczycieli (?) to nie najlepsza cecha. Życzę uśmiechu !
    • mamosz Re: Angielski MATURA 2013 Warszawa 25.09.12, 11:20
      Jakie zmiany przewiduje się na maturze 2012/13? A drogi Panie korepetytorze, jakiej jakości są twoje lekcje o 23- bo wg zwszelkich zaleceń anglista nie może pracować więcej niż 25 godz tyg .Wszystko co ponadto to sieczka i naciągactwo ,a kiedy ty jesteś w stanie przygotować się do lekcji .Też jestem doświadczonym nauczycielem i nie spędzam godzin na przygotowaniu -ale jednak....
    • kamila-mala Re: Angielski MATURA 2013 Warszawa 20.06.13, 14:41
      Od siebie mogę napisać, że przygotowywałam się metodą Callena do matury i poszło bardzo dobrze. Zastanawiam się tylko czy ta nauka będzie trwała, ponieważ czytałem na forum, że jest dosyć krótkotrwała. W każdym razie daję link do korepetycji w Kielcach z dojazdem - angielski kielce
      • dianahol Re: Angielski MATURA 2013 Warszawa 22.10.13, 23:39
        Polecam naukę w naszej szkole Trainwell na Bemowie. Kompetentni lektorzy oraz native speakerzy, atrakcyjne ceny i system płatności, brak konieczności podpisywania długotrwałych umów. Oferujemy nauka indywidualną u nas w szkole lub z dojazdem do ucznia.

Zapraszamy!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka