Gość: expat
IP: *.datasync.net / *.datasync.net
26.01.05, 22:52
Kilka razy widziałem reklamę BP Ultimate, chyba na TVN. Jestem zdziwiony
wymową słowa "ultimate" -> "ajtimejt"
Czy firma robiąca reklamy dla British Petrol nie ma słownika ?
Przecież teraz cała Polska będzie się pytała na stacjach benzynowych o "bi-pi
ALTIMEJT"
Tak się nie wymawia.
Istnieje tylko i wyłącznie "Altimet"
Zadnego tam -ejt nie ma być na końcu !