Dodaj do ulubionych

Angielski dla firm - zapytanie

09.05.06, 14:15
Witam, Zgodnie z zapotrzebowaniem zakomunikowanym przez pracownikow chcialbym
zorganizowac lekcje j. ang. w firmie (oczywiscie na koszt firy), pierwszy raz
mam zamiar podjac tego typu dzialania czy ktos moglby mi doradzic jak to
wyglada, moze ktos orientuje sie w ofertach/cenach/warunkach itp.
dziekuje za wskazowki
Obserwuj wątek
    • menoxe Re: Angielski dla firm - zapytanie 21.05.06, 20:36
      Drop me a line - I organize such lessons for small to medium size businesses. I
      am a Canadian living in Warsaw, unfortunately, I do not speak polish but thanks
      to my wife I can answer your post. Mainly, I facilitate business English
      blocks, with special attention to the corporate structure. Should you need more
      info please e-mail me your quests. I already run such training programs in
      Warsaw. Regards

      Jack

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka