Dodaj do ulubionych

DVD Samsung P-355, problem z napisami

28.02.06, 16:03


Obserwuj wątek
    • john_malkovitch Cd 28.02.06, 16:04
      Czy ktos wie, czy i ewentualnie jak odtwarzać napisy di DivXów..?
      Wdzięcznym będę za odpowiedź..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka