Gość: bbb
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.10.06, 08:49
od niedawna posiadam polsat cyfrowy echostar DSB-616 i mam takie pytanko do
czego służy złącze RS-232 (sub-D) w instrukcji tylko pisze że jest to złącze
umożliwiające komunikację dekodera z komputerem PC poprzez port szeregowy i
nic więcej nie pisze z góry dziękuję za odpowiedzi.