Dodaj do ulubionych

mam pytanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 08:49
od niedawna posiadam polsat cyfrowy echostar DSB-616 i mam takie pytanko do
czego służy złącze RS-232 (sub-D) w instrukcji tylko pisze że jest to złącze
umożliwiające komunikację dekodera z komputerem PC poprzez port szeregowy i
nic więcej nie pisze z góry dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • ing.elec Re: mam pytanie 15.10.06, 21:37
      Gość portalu: bbb napisał(a):

      > czego służy złącze RS-232 (sub-D) w instrukcji tylko pisze że jest to złącze
      > umożliwiające komunikację dekodera z komputerem PC poprzez port szeregowy

      Zlcze do wprowadzania nowego firmware i ew. do modyfikacji list programow.

      Pozdr.

      I.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka