Gość: MAT
IP: *.sap.com / 217.153.27.*
16.12.03, 10:45
Witam,
Czy ktoś z Was kupował może sprzęt (DVD, telewizor, amplituner, ... )
w polskich sklepach "internetowych" ( wysyłkowych ) ?
Co sądzicie o zakupach w:
www.topmarket.pl
www.maximedia.pl
A może macie jakieś ciekawsze propozycje/doświadczenia ?
Mateusz