Dodaj do ulubionych

nie potrafie sie z nim cieszyc :((((((((((((

IP: *.elpos.net 03.01.05, 19:19
za tydzien przyjezdza mojego chlopaka chrzesniaczka <6 miesiecy> on z tego powodu sie bardzo cieszy <chociaz za
dziecmi nie przepada>. a ja nie potrafie sie z tego cieszyc :(. pewnie dlatego ze jego siostra <matka chrzesniaczki>
jest negatywnie <jako jedyna z rodziny> do mnie nastawiona <widziala mnie 4 razy> za kazdym razem probuje ja do
siebie przekonac ale mi sie to nie udaje. wiem ze moj chlopak bedzie chcial zebym z nim pojechala odwiedzic chrzesniaczke. ale jak
ja mu mam to powiedziec ze niechce jechac, zeby sobie nie pomyslal ze nie lubie malej ??
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: nie potrafie sie z nim cieszyc :(((((((((((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 15:22
      Zwyczajnie.Powiedz mu, ze czujesz sie akceptowana przez jego siostre. Pogadaj z
      nim. Jak kocha, to zrozumie. A moze tak bardzo chcesz akceptacji ze strony jego
      siostry, ze wydaje ci sie, ze ktos jest przeciwko tobie?Nie wiem. Jedyny sposob
      to rozmowa. A jesli rzeczywiscie siostra ma cos do ciebie, a facet za toba
      szaleje...to nie warto o tym myslec.Moj brat nie do konca akceptuje mojego
      faceta, bo sa rozni. I co z tego?Ja go kocham i nie martwie sie tym:)Ciesz sie
      mala chrzesniaczka ukochanego bo dzieci sa slodkie.I nie mysl za duzo, nie
      analizuj.Powodzenia!!!:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka