linust
22.06.05, 11:31
Byłem z dziewczyna półtora roku i bardzo ja kochałem, jednak nie zawsze było
dobrze i sie rozstalismy. Mam pytanie smieszne i wszedzie znajde na nie
odpowiedz, ale czy można spróbować jeszcze raz. Czy komuś z Was sie to
zdarzyło. Nie widzielismy sie przez 4 miesiace, a teraz znowu rozmawiamy.
Tyle, ze ona ma teraz prblemy ze szkola i sie boi i chce jej jakos pomoc ale
wiem ze nie mam jak . Bez sensu czuje sie czlowiek, ktory zrobilby wszsytko
dla osoby ktora kocha, ale tak naprawde nic nie moze zrobic. Probowalem
spotykac sie z inna dziewczyna ale to nie to. Ona tez spotykala sie z innym
chlopakiem ale tez jej nie wyszlo. Moze nam znowu wyjdzie...modle sie o to