Dodaj do ulubionych

maly problem

12.08.05, 11:18
witam
obiecalem dziewczynie ze sie jej oswiadcze na naszym wyjezdzie urlopowym.
Zamowilem u jubilera pierscionek ale wlasnie sie okazalo ze bedzie gotowy juz
po moim wyjedzie na urlop:((
I teraz mam problem bo nie wiem czy wypada oswiadczac sie bez pierscionka?:(
moze dac jakis zastepczy i powiedziec ze wlsaciwy dostanie po powrocie?
Prosze o porade........

ps
zapomnialem dodac ze obiecalem te oswiadczyny juz bardzo dawno;)))) ze chyba
moja dziewczyna juz stracila wiare;) i ma byc to dla niej niespodzianka
Obserwuj wątek
    • agatka_to_ja Re: maly problem 12.08.05, 11:32
      a moze kup jakis piersionek srebrny jako zastepczy? juz za okolo 50 zl
      dostaniesz cos naprawde ladnego. Oświadczyny nie beda bez pierscionka, a do
      tego wytlumaczysz jej cala sytuacje z jubilerem i ze wlasciwy pierscionek
      dostanie po powrocie :)
      Powodzenia.. i postaraj sie zeby tą chwilę zapamietała na dlugo :)
    • ona244 Re: maly problem 12.08.05, 12:27
      jesli jej obiecales ze oświadczysz sie na wyjeździe urlopowym, to troche
      jeszcze potrzymaj ją w niepewności, i zrób to po ulopie, a wtedy bedzie miec
      niepodzianke, ze nie robisz tego pod przymusem, tylko dlatego że obiecałes, a
      dlatego ze chces
      • polishbellydancer Re: maly problem 13.08.05, 01:43
        swiete slowa--bedzie bardziej zaskoczona--no chyba ze popadniecie w romantyczny
        nastroj a wtedy mozesz uzyc zamiast pierscionka czegogolwiek--kamyczka,
        patyczka itd--bedzie orginalnie :o)
    • agatka_to_ja Re: maly problem 12.08.05, 12:52
      a ja mysle, ze skoro obiecales jej te oswiadczyny to powinienes za wszelka cene
      dotrzmac slowa. Ona moze czekac caly wyjazd na ta jedna chwiloe. Nie powinienes
      jej rozczarowac.
    • Gość: kinia_00 Re: maly problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 13:43
      Mysle dokładnie tak samo jak jedna z moich przedmowczyn, kup jej jakis ładny
      srebrny pierscionek i wytłumacz ze własciwy dostanie jak bedzie gotowy. napewno
      ucieszy sie ze zafundowałes jej takie cudo ktore trzeba zrobic starannie.
      Fajnie ze jestescie tacy szczesliwi i zycze Wam wszystkiego najlepszego.

Szkoda ze mi sie tak nie układa :(((
    • Gość: hermione głupia sytuacja ;P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 21:03
      Jeżeli pierścionek będzie gotowy po przyjeździe z urlopu, to chyba nie pozostaje
      Ci nic innego jak oświadczyć się właśnie wtedy!! Nie wypada dać zastępczego
      pierścionka, lub wcale- tłumacząc się, że będzie gotowy potem :/ Zaręczyny to
      jest taka chwila w życiu, którą pamięta się zawsze. Każdy chciałby właśnie
      dlatego, aby była najcudowniejsza na świecie!! Nie pozostaje Ci nic innego, jak
      przełożyć wyjazd, ale śądzę, że to może być niemożliwe. Więc na tym urlopie daj
      poczuć Twojej dziewczynie, że jest dla Ciebie kimś BAAARDZO ważnym, że ją
      kochasz i że jest jedyna. Daj jej do zrozumienia, że krótko po powrocie czeka ją
      miła z Twojej strony niespodzianka, że to jest coś, na co od dawna czekała. Ona
      będzie wiedzieć o co chodzi ;). Zaplanuj na ten wieczór kolację we dwoje, czy
      coś równie romantycznego i wtedy się oświadcz!! Naprawdę, czasami warto
      poczekać, żeby coś wyszło idealnie i było zapięte na ostatni guzik ;).
      Powodzenia!! Wierzę, że wyjdzie OK i życzę powodzenia i wiele szczęścia :)))
    • apsik87 Re: maly problem 16.08.05, 00:06
      ja te zmam sie zareczac z moim facetem niedlugo i te zna wyjezdzie co prawda w
      styczniu i na weekend jedziemy ale i tak nie moge sie doczekac.wydaje mi sie z
      ejesli zamowiles ten pierscioneczek to naprawde glupia sytuacja.ale powioedz
      jej o tym od razu a nie zbey byla zawiedziona czy cos.chyba z eto ma byc
      niespodzianka to juz...hhmm...ja na twoim miejscu powiedzilabym poprstu jak
      jets i tyle.
    • inezz_a Re: maly problem 16.08.05, 09:58
      mój pomysł oparty na doświadczeniu koleżanki: na wakacjach kup dziewczynie
      jakiś odjazdowy pierścionek z wilkim kwiatem albo kolorowym szklanym oczkiem na
      pierwszym lepszym straganie i niech go nosi na wczasach - fajne to i kolorowe a
      wymianę zrobicie po powrocie z urlopu. Ja bym się cieszyła z kreatywności i
      pomysłowości mojego faceta, gdyby tak zrobił. Pozdrawiam, życzę miłego
      wypoczynku
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka