shifta 23.09.05, 18:03 Czy lubicie pornosy z dubbingiem?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ....... Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 18:35 Nie znalazłam jeszcze takiego,w którym treść miałaby jakieś znaczenie..... Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: sąda 23.09.05, 19:06 a co to "sąda"?? moze jednak SONDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelka Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 19:06 pewne wyrazy sa miedzynarodowe, wiec nie wiem co tu tlumaczyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ....... Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 19:14 "Sąda".....Kurcze,nie sądziłam,że w ortografii języka polskiego można wymśleć coś nowego...:-) Odpowiedz Link Zgłoś