23.09.05, 18:03
Czy lubicie pornosy z dubbingiem??
Obserwuj wątek
    • Gość: kali Re: sąda IP: *.ztpnet.pl 23.09.05, 18:07
      Zastanawiajacy temat.
    • dyskopata Re: sąda 23.09.05, 18:09
      tylko niemieckie
    • Gość: ....... Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 18:35
      Nie znalazłam jeszcze takiego,w którym treść miałaby jakieś znaczenie.....
    • agatka_to_ja Re: sąda 23.09.05, 19:06
      a co to "sąda"??

      moze jednak SONDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: amelka Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 19:06
      pewne wyrazy sa miedzynarodowe, wiec nie wiem co tu tlumaczyc
      • Gość: ....... Re: sąda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 19:14
        "Sąda".....Kurcze,nie sądziłam,że w ortografii języka polskiego można wymśleć
        coś nowego...:-)
    • connery1 Re: sąda 23.09.05, 22:19
      Wszystko jedno , moga byc..........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka