Dodaj do ulubionych

Kawa czy herbata?

10.01.05, 22:54
Ja herbata oczywiście smile)

A wy?
Obserwuj wątek
    • aankaa Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:55
      a my ?
      my mleko, bo chcemy być duzi
      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:55
        Wielcy chyba smile)
        • frida2 Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:57
          na kawę zbyt późno chyba ;/ smile)))
          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:01
            Zależy o ktorej spać się wybierasz smile
            • frida2 Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:02
              dzisiaj późno - wkuwanie smile)))
              • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:03
                Egzaminacyjne już?
                • frida2 Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:08
                  nie - zaliczenia smile
        • aankaa Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:57
          wielcy już jesteśmy
    • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:56
      Dziękuję smile
      Ja kawę oczywiście,
      jednak to tylko pretekst, tak naprawde liczą sie ludzie smile
      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 22:59
        Święte słowa... Mądry z ciebie facet Igorze smile)
        • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:04
          Może znam tylko trochę życie, a wiesz że ono jest "bolesnym" nauczycielem.
          smile
          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:07
            Dowiaduję się stopniowo... Choć dopiero od niedawna zaczęłam sie "uczyć" tego
            co ono mi przekazuje... Dorastam?
            • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:17
              herbacianka napisała:

> Dorastam?
              Dokładnie tak, ale mimo wszystko nie zamykaj się.

ps.nie uciekaj stąd do nikąd...
              • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:21
                Nie zamykać się na co?

Co oznacza "stąd"?
                • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:25
                  herbacianka napisała:

> Nie zamykać się na co?
                  na innych

>
                  > Co oznacza "stąd"?
                  to miejsce gdzie lubisz bywać
                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:26
                    Na innych nie zamykam się chyba... Staram się przynajmniej. A stąd, gdzie mi
                    sie podoba - dlaczego miałabym uciekać?
                    • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:36
                      herbacianka napisała:

> Na innych nie zamykam się chyba... Staram się przynajmniej. A stąd, gdzie mi
                      > sie podoba - dlaczego miałabym uciekać?

Uciekmy czasem nawet przed soba samym a co dopiero przed innymi...
                      ja sam przestałem uciekać
                      a mój rozum co sercem kieruje
                      rozkazał mu wieczne milczenie
                      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:39
                        Czyli rozsądek u Ciebie przejął rządy? A ja od niedawna mam wręcz przeciewnie -
                        rozsądek rządził mną całe życie, więc sprawdzam czasami teraz jak to jest gdy
                        się go nie słucha...
                        • igor_max Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:48
                          Zostawiłem wszystko gdzieś za morzem snów i marzeń...
                          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:50
                            I dobrze Ci z tym? Bo nie brzmi to optymistycznie czy entuzjastycznie...
                            • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:00
                              herbacianka napisała:

> I dobrze Ci z tym? Bo nie brzmi to optymistycznie czy entuzjastycznie...
                              Masz rację, nie zawsze wybór jest tym co pragniemy. Wiem że to tylko sen, to
                              czasmi warto śnić by móc dalej życ...

Jaka pogoda była dziś u Ciebie ? smile
                              • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:03
                                Pogoda mówisz... Czyli tamten temat zamykamy... Ok.

Wiosenna temperatura, jesienne słońce i zimowy wiatr były dziś... Czekam już na
                                wiosnę, na jej zapach w powietrzu... Żeby wreszcie było przyjemnie z domu
                                wychodzić...
                                • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:09
                                  To tak jak u mnie smile
                                  Obiecałem Ci kiedyś pokazac zdjęcia, więc trochę lata.
                                  Łazienki
                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:15
                                    Wiesz, że nigdy nie byłam w Łazienkach? Czas chybaby nadrobić - może tego lata?
                                    A zdjęcia ciekawe, dziękuję za pokaz smile)
                                    • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:20
                                      Zapraszam, naprawdę warto smile
                                      Znam różne parki ale Łazienki są wyjątkowe.
                                      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:23
                                        Dla mnie wyjazd do Warszawy to większa wyprawa - nie znam tam nikogo, więc
                                        pojechanie na kilka dni (bo na mniej to w ogóle nie ma sensu) stwarza różne
                                        problemy... Ale może latem się pokuszę smile)
                                        • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:28
                                          Jeśli się zdecydujesz, to zapraszam na kawę lub herbatę smile
                                          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:31
                                            Miło, dziękuję smile)

Czy wyłączyłęś dostęp z dostępnego kilka postów wcześniej linka "Łazienki" do
                                            tych zdjęć? Jeśli tak, to proszę jeszcze na chwilkę o uruchomienie...
                                            • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:37
                                              Łazienki
                                              Sprawdziłem i chodzi, jak zostanie przekroczony transfer to za godz. znów bedzie
                                              działało.
                                              Nic nie bede zmieniał smile)
                                              • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:39
                                                Dzięki, poczekam więc, bo jak na razie u mnie nie działa... wywaliło mi w
                                                trakcie oglądania.
                                                • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:45
                                                  Więc to transfer sad
                                                  Nie bede zmianiał to sobie spokojnie nawet jutro obejrzysz przy porannej herbatce smile
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:47
                                                    Dziękuję smile) Zadedykuję Ci więc jutrzejszą herbatkę smile)
                                                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:50
                                                    Dziekuje smile
                                                    Życze kolorowych snów smile Dobranoc
                                                    Muszę znikać, więc do jutra smile)
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:50
                                                    Do dziś nawet smile)

Dobrej nocki.
    • frida2 Kawka z mleczkiem raz :) 10.01.05, 23:36

• herbacianka Re: Kawka z mleczkiem raz :) 10.01.05, 23:36
        Z mleczkiem? A ty nie czarną pijasz?
        • frida2 Re: Kawka z mleczkiem raz :) 10.01.05, 23:37
          Owszem, ale dziś złagodzę tą czarnulkę smile
    • benia30 Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:49
      Namiastka herbaty... Moja lurka z cytryną niegodna by zwać ją herbatą smile)
      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:51
        Ale kawą tym bardziej nie smile
        • benia30 Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:55
          Kawa też nie kawa smile)
          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 10.01.05, 23:57
            Ważne że pijesz cokolwiek smile
            • benia30 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:05
              smile) I ważne, że bardzo mi to smakuje...
    • wgfc Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 00:27
      A ja dla odmiany zimne kakao smile
    • herbacianka Z pozdrowieniami... 11.01.05, 09:54
      Poranna herbata, waniliowa - z obiecanymi pozdrowieniami dla Igora smile)
      • martuha Re: Z pozdrowieniami... 11.01.05, 13:29
        mietowo-pieprzowa. mniam!
      • igor_max Re: Z pozdrowieniami... 12.01.05, 16:46
        Serdecznie dziękuję za pamięć smile

Jestem na chwilkę, ale kawę w tak miłym wątku oczywiście wypiję smile
        pozdrawiam
        • herbacianka Re: Z pozdrowieniami... 12.01.05, 17:03
          Zatem tak raz-dwa ty kawe ja herbatę - bo tez zaraz wychodzę smile)
    • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 21:47
      Pierwsza wieczorna herbata - z przyjemnością pita w s@lonie smile)
      • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 21:50
        Pierwsza herbata w dniu dzisiejszym - i gdzie ja mogłabym ją wypić jak nie
        tutaj smile
        • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 21:52
          Co tam w świecie słychać?
          • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 21:56
            Dziś było całkiem miło, ale sennie - wypiłam do południa 2 kawy i oczy mi się
            kleiły smile
            • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 21:58
              A u mnie dziś było ruchliwie - jechałam z wizytą na drugi koniec miasta...
              • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:00
                Ojj ja dziś klełam na kierowcę 8 - hamował co kilka metrów wszyscy o wszystkich
                się obijali wrrr...
                Prxzyjechałam na uczelnie po licznych perturbacjach w miejskiej komunikacji
                i... okazało się że nie mamy pierwszych porannych ćwiczeń smile więc długo się nie
                zastanawiając ---> na kawę smile
                • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:01
                  Ty tak nie gadaj o tej kawie bo znowu w radio cię obgadają smile)
                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:17
                    Tjaaa, właśnie kawiara ze mnie, albo kawiarka - taka jak w naszej epopeji
                    narodowej tongue_out
                    • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:23
                      A kawiarka to nie bułka przypadkiem? wink)
                      • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:28
                        A nie wiem, nic o takowej nie słyszałam smile
                        A jak Tobie dzień upłynął oprócz wizyty jakiejś - mam nadzieję, że miłej smile
                        • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:30
                          Dzień mi upłynął głównie na podróży do tej wizyty , na siedzeniu tamże oraz na
                          powrocie - bo nasze miasto jest bardzo rozległe i podróż zajęła mi niewiele
                          mniej czasu niż sama wizyta smile)
                          • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:35
                            Ehhh te dojazdy, skąd ja to znam smile
                            • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:38
                              A ja lubię. Lubię jeździć nawet zatłoczoną komunikacją miejską smile)
                              • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:41
                                Żartujesz? smile
                                Dzisiaj jechałam takim strasznie terkoczącym pociągiem - gruchot jednym słowem,
                                myślałam, że ogłuchnę smile
                                • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:43
                                  Nie żartuję właśnie... Więcej, zaraziłam tym lubieniem i diabły smile)
                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:45
                                    Biedne diabły smile))
                                    Tak się ostatnio zadumałam i stwierdziłam, że pociąg to mój drugi dom smile)))))))
                                    • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:47
                                      Pociągiem uwielbiam jeździć... może dlatego że nieczęsto mam okazję smile
                                      • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:50
                                        Ja jestem stary pociągowy wyjadacz smile
                                        Lubię jeździć jak jest czysto, grzeją i szybko jadą smile))
                                        • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:53
                                          Ja to chyba jestem "wyjadacz" autobusowy smile)
                                          • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 22:55
                                            PKP powinno zafundować mi gratisowy bilet smile)
                                            • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:02
                                              Nie no co ty, pozbawiliby sie stałego dochodu smile)
                                              • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:06
                                                Jeden gratisowy bileci, taki malutki smile Nic by się nie stało wink
                                                • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:10
                                                  Pisz podanie do PKP smile)
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:24
                                                    Tak zrobię. A nóż widelec smile
                                                    p.s.
                                                    Widziałam dziś fajną torebkę tongue_out
                                                    smile))
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:27
                                                    Myślałam że kubek smile)

Jaką tym razem?
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:30
                                                    herbacianka napisała:

> Myślałam że kubek smile)

kubek też smile

> Jaką tym razem?

w kolorze khaki, mówię Ci genialna i tania smile
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:45
                                                    I nie kupilas??
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:46
                                                    Kasy przy sobie nia miałam smile)))
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:52
                                                    No i jutro już jej nie będzie - wiesz o tym smile)
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 11.01.05, 23:55
                                                    Będzie - były 4 sztuki tongue_out
                                                    Muuuuszę ją mieć smile
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:01
                                                    No to prosto z zajęć do sklepu smile)
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:06
                                                    W przerwie między zajęciami wyskoczę.
                                                    Ehhh jaka ja jestem rozrzutna smile))
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:12
                                                    Rozrzutna? Toż mówisz że tania ta torebka smile)
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:17
                                                    Tania, ale która to już w ciągu ostatnich 4 miesięcy smile)))
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:21
                                                    Aaaa smile) To oprócz kubków kolekcjonujesz torbki? smile)
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:23
                                                    ... i spodnie tongue_out
                                                    Niezły odchył prawda?smile
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:34
                                                    Niezły smile) A buty nie?
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:37
                                                    Buty w zdecydowanie mniejszym stopniu smile
                                                    A Ty masz fioła na punkcie czegoś?
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:40
                                                    Jeśli chodzi o ubrania to nie... Głównie ze względów finansowych niestety sad(
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:48
                                                    A ubrania to inna sprawa. Mam takie miejsce gdzie znajduje pojedyncze
                                                    egzemplarze fajnych ciuchów smileza śmiesznie niskie ceny smile))
                                                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 00:50
                                                    No ja takiego nie mam niestety... Wszystko wisi hurtowo za kupę kasy.
    • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 09:54
      Dzień dobry - dziś kawa... inka z mlekiem smile)
      • martuha Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 11:06
        a u mnie nic, bo nie mam wody w kranie sad
    • frida2 Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 22:18
      :o)
      • aleks44 Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 22:23
        juz nie moge wicej pic,na kawe troszke za pozno,a herbaty to juz dzisiaj kilka
        wypilem,ostatnio zaczynam popijac jakas lesna,owocowa itp.
        • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 23:03
          Jak można nie móc pić więcej herbaty?? smile)
      • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 23:04
        Przyłączam się smile)
        • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 23:52
          Cześc Herbasmile
          Już jestem z drugą herbatą smile
          • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 23:58
            No wreszcie smile) Oczy za tobą wypatruję smile)
            • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 12.01.05, 23:59
              Przepraszam, zagadałam się smile))))
              Cieszę się że jesteś smile
              • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:05
                Ok smile) To tradycyjnie - opowiadaj jak minał dzień smile)
                • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:19
                  Obudziłam się o 5 z bólem brzucha, wzięłam tabletkę i się położyłam. Pojechałam
                  dopiero na popołudniowe zajęcia.
                  • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:26
                    Taak, ból brzucha super sprawa - ale ciesz się i także cię zab nie bolał bo
                    gorszy smile) Ja kaszlę i chrypię - pewnie znowu mam zapalenie krtani...
                    • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:28
                      To zdrowiej mi szybkosmile
                      Jakieś medykamenty bierzesz? Byłaś u doktora?
                      • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:31
                        Byłam przed świętami na to samo - jeszcze mi lekarstwa zostały to się
                        faszeruję... Dobrze że w salonie chrypa nie przeszkadza w gadaniu wink)
                        • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:37
                          Własnie smile Wiesz... nie kupiłam dziś torebki uncertain
                          Ale nadrobię to jutro mam nadziejęsmile
                          • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:42
                            Oby były jeszcze...

Czego dziś słuchasz?
                            • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:44
                              Oby smile
                              Dziś mi gra Buddha Bar, znasz?
                              • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:47
                                Nie... Podeślij kawałek może?
                                • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 00:50
                                  Ok. Już się robi smile
                                  • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 01:13
                                    Dzięki, dobra kobieto smile)
                                    • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 01:17
                                      Proszę dobra kobieto smile))
                                      Kawy bym się napiła, dziś jestem o suchym pysku jeśli o kawę chodzi smile
                                      • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 01:18
                                        A dopiero co pomyślałam, że ty coś za dużo ostatnio herbaty pijasz a sloggi
                                        twierdził (publicznie nawet wink) że ty kawiara... Widzę tu mój zgubny wpływ na
                                        twoją kawowość hihihi smile)
                                        • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 01:24
                                          Zaniedbuję się w kwestii kawy i przyznam, że palce maczasz w tym moja drogac smile
                                          Muszę to nadrobić smile
                                          • herbacianka Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 01:29
                                            Ja cię chciałam w kwestii dobrego humoru przekabacać tylko smile) Herbata to
                                            skutek uboczny smile)
                                            • frida2 Re: Czas zaherbacić :)))) 13.01.05, 02:35
                                              Tak tak, tak to tłumacz tongue_out
                                              Ale serducho mi odpocznie od kawusi dzięki Tobie wink))
    • ejno Re: Kawa czy herbata? 12.01.05, 22:35
      O tej porze zdecydowanie herbata, bo jakbym 4 kawe teraz walnela to chyba by
      mnie musieli reanimowac smile
      • tradycja1 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 02:37
        Ja sie musze przyznac ze dobrej kawy to sama zrobic nie umiem albo po prostu u
        kogos mi tylko smakuje wink

Herbata co innego...o tej porze idealna.
    • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 09:57
      Dzień dobry smile) Herbata była do śniadania - może kawa teraz?
      • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:14
        Dobry wieczór,
        na postawione pytanie w tytule wątku odp.
        herbatka z cytrynką a do niej w-zetka smile
        • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:15
          Zakawiłam już na innym wątku, ale zakawię i tutaj.

Witaj Igor smile
          • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:18
            Zakaw tutaj, bo tam za długo się posty wczytują... smile)
            • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:21
              herbacianka napisała:

> Zakaw tutaj, bo tam za długo się posty wczytują... smile)

Więc zakawiam. Kawka lux - mówię Wam smile Do tego mam rogalika z masełkiem smile))
              • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:23
                To widzę że się wszyscy obżeramy na wieczór smile)
                • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:24
                  A jak! wink
                  Raz można zaszaleć smile))
                  • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:26
                    Fridku, darling, nie podesłałabyś mi więcej tej muzyczki co wczoraj zaczęłaś?
                    smile)
                    • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:28
                      Już ślę moja droga, już się robi, dobrze, że mi przypomniałaś smile)
                      • herbacianka Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:29
                        smile)
          • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:18
            Witam znaną w eterze Fridę smile)
            • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:20
              igor_max napisał:

> Witam znaną w eterze Fridę smile)

O matko, to aż tak? tongue_outPPP

wink
              • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:22
                No włąśnie tak smile)
                Jak na uczelni ?
                • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:27
                  igor_max napisał:

> No włąśnie tak smile)

Rany boskie smile))

> Jak na uczelni ?

Dziś nuuudy. Najpierw wykład - 2 razy przeczytałam wyborczą od deski do deski,
                  przejrzałam katalog, koleżanka obok kimała, a ja gapiłam się w okno w suficie
                  bo tam cudnie błękitne niebo bez śladu chmurki. I tak jakoś upłynął wykład,
                  apotem do domu, bo zajęcia zjęzyka niemieckiego nie odbyły się z powodu choroby
                  prowadzącej smile
                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:30
                    Rany Boskie to co Ty się nauczysz ? smile
                    • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:34
                      Nudzę się nie tylko ja, ale cała aula, ato zfaktu, że tematyka tych zajęć
                      została już przerobiona na pierwszym roku na innych zajęciach, zresztą osoba
                      która je prowadziła opowiadała o tym dużo ciekawiej niż obecna.

A poza tym mam inne ulubione przedmioty smile
                      • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:39
                        Domyślam się że są takie przedmioty które lubisz, jeśli bierzesz udział w tym
                        uczelnianym horrorze smile
                        A co lubisz ?
                        • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:42
                          Przede wszystkim historię literatury, filozofie, języki itp. smile
                          • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:49
                            Będziesz piękną, wykształconą kobietą smile
                            brawo smile
                            • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:52
                              igor_max napisał:

> Będziesz piękną, wykształconą kobietą smile

to drugie owszem, a skąd pewność co do pierwszego? tongue_out
                              • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 20:59
                                Na urodę kobiety składa się wiele elementów, część już znam smile
                                • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:03
                                  Taaa? smile
                                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:11
                                    Wszystkiego nie wiem, ale kobieta otoczona tajemnicą jest bardziej intrygująca
                                    smile
                                    • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:33
                                      Otóż to smile

"Kobieta w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości
                                      wielką niewiadomą."
                                      • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:38
                                        Pięknie to ujęłaś, tak po kobiecemu.
                                        smile
                                        • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:42
                                          Aaa dziękuję bardzo smile
                                          A wiesz Igorze, muszę Ci się pochwalić, że miewam ostatnimi czasy tylko i
                                          wyłącznie dobry nastrój smile
                                          • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:45
                                            Jest mi bardzo miło smile
                                            Usmiech na twarzy kobiety jest jak szlif na brylancie,
                                            podkreśla jej urodę smile
                                            • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:49
                                              Chyba wraca dawna Anka, cieszę się bo już się trochę za nią stęskniłam smile
                                              • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:51
                                                Powiedz Ani że ja też za nią tęsknię, niech wraca na stałe smile
                                                • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 21:53
                                                  Chyba wróci już na zawsze, oby smile

A już myślałam, że nie wróci nigdy, ale 'nigdy nie mów nigdy' smile
                                                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 22:08
                                                    Szkoda życia na smutki smile
                                                    Wracając do literatury,
                                                    która książka na Twojej półce jest dla ciebie najważniejsza ?
                                                    smile
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 22:28
                                                    Ojjj nie ma takiej jednej... "Sto lat samotnośći" chyba mogę określić takim
                                                    mianem, ale nie tylko ja zresztą wszystko co napisał Marquez uwielbiam. Coelho,
                                                    Gombrowicz, Gretkowska, Tokarczuk, itd.
                                                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 22:42
                                                    Lubię Sartoris Faulknera smile
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 22:49
                                                    A ja Absalomie Absalomie smile
                                                  • igor_max Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 22:54
                                                    Jak byś miała napisać jedno słowo o sobie ?
                                                    smile
                                                  • frida2 Re: Kawa czy herbata? 13.01.05, 23:27