Dodaj do ulubionych

TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH

29.12.05, 01:31
Mama wyjechała za granicę. Tato w nocy pijany przyprowadził jego pracownice
(ona też %), weszłam do jego pokoju a oni się kochali. Nie moge z tym żyć. On
przeprasza mnie choć powinien przepraszać mame która o niczym nic nie wie.
Potem zwierzył mi się płacząc, że z nią to 1 raz ale z innymi było tego dużo
i nie raz.
Bardzo kocham mame i boje sie o nią. Powinnam jej o tym powiedzieć?
Obserwuj wątek
    • Gość: mala Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.run.pl / *.run.pl 29.12.05, 02:15
      a gdyby mama przylapala Twojego chlopaka z inna dziewczyna, chcialabys sie o
      tym od niej dowiedziec? jesli tak, to mow.
      • laurka2005 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 12:12
        eeeeee pewnie mama i tak sie domyśla wszystkiego, a jesli nie, to za karę weż
        tatusia poszantażuj o kase albo nowe mieszkanie albo wyjscia do kina.......o
        cokolwiek! A co! Jak umiał sie dobrze bawić, to niech teraz ponosi
        konsekwencje! Bedzie i wilk syty i owca cała! A pozatym to sie nie przejmuj!
        • Gość: kali Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.ztpnet.pl 29.12.05, 14:52
          > eeeeee pewnie mama i tak sie domyśla wszystkiego, a jesli nie, to za karę weż
          > tatusia poszantażuj o kase albo nowe mieszkanie albo wyjscia do kina.......o
          > cokolwiek! A co! Jak umiał sie dobrze bawić, to niech teraz ponosi
          > konsekwencje! Bedzie i wilk syty i owca cała! A pozatym to sie nie przejmuj!

          Tak, wyszkorzystaj nieszczescie swojej rodzicielki i kup sobie nowa bluzke!
          • laurka2005 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 31.12.05, 13:08
            wcześniej czy póżniej dziecko i tak sie połapie, że to sprawa starych, a jak
            nauczy się brać z życia ile tylko sie da to nic go w życiu nie zaskoczy......a
            niby dlaczego nie zrobić z tego sytacji dla siebie dogodnej ? to dziecko ma
            jeszcze do tego siedziec cicho jak mysz pod miotłą, żeby sie przypadkiem
            mamusia nie dowiedziała???
    • khaki3 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 02:34
      Co za bezsens????Zdarada to zdrada!!Nie mozna ukrywac tak istotnych spraw!Skoro
      ojciec zdradza non stop matke "zwierzył mi się płacząc, że z nią to 1 raz ale z
      innymi było tego dużo
      > i nie raz." to co moze mu jeszcze kolezanki podstawiac zeby mial dobre
      towarzystwo???
      • Gość: ixi5 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: 80.48.248.* 29.12.05, 10:26
        bo Puchatek był dyslektykiem
    • Gość: kfdsdsa Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 07:33
      moim zdanie powinnas sie zglosic z tym pytaniem do specialisty psychologa i on powinien ci pomoc, tytaj raczej nie uzyskasz odpowiedzi na taki pytanie
      • wustyle Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 09:11
        racja
        trzeba do specjalisty
        to zbyt powazna sprawa zeby pytac o rade na forum
    • 1jujka1 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 09:19
      Mi sie wydaje ze powinnas powiedziec. Dobry przyklad ktos wyzej podal czy
      chcialabys wiedziec jakby to twoja mama przylapala twojego faceta z inna
      • zona_50centa Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 10:21
        Uwazam, ze najpierw powinnas pogadac z ojcem i wybadac, jak jest naprawde, jaki
        ma stosunek do matki. Nie wydaje ci sie troche dziwne ze przyprowadzil kochanke
        do was do domu i zdradzil podczas twojej obecnosci? Tak jakby chcial, aby
        wszystko wyszlo na jaw. Tym bardziej, jesli przyznal ci sie do innych zdrad,
        moze potrzebuje pomocy? (w sensie psychologa) Pogadaj z ojcem, tak szczerze.
        wówczas bedziesz wiedziała czy czuje sie podle, zaluje tego co zrobil itd, jesli
        uwaza ze wszystko jest w porzadku i jesli dalej bedzie zdradzal, na twoim
        miejscu powiedzialabym mamie. Pamiętaj, ze nie ma nic gorszego niz zyc w
        nieswiadomosci, byc oszukiwanym i jako ostatni dowiedziec sie o zdradzie!!!
        • li_lah Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 10:31
          powiedz czy ty wogole myślisz?????? on zdradzil zonę z jakaś dziwką przy córce
          po to aby ktos go zabral do psychologa (bo on taki biedny, zagubiony itd???) ej
          dziewczyno. ten facet doskonale wie co robi. a to ze jeszcze przyznał sie córce
          ze zdradza jej matkę z kim popadnie??? to nie jest ani chory czlowiek ani
          zagubiony tylko bardzo przebiegły. TCHÓRZ PRZEDE WSZYSTKIM, mysli ze całą czarną
          robotę odwali za niego córka bo on nie ma odwagi pójsc do żony i powiedziec
          słuchaj nie kocham cie, bo cie zdradzam i odchodzę !!!!!!!! Po prostu czeka aż
          wyda się samo z siebie i nie zjego ust to przejdzie. A co do tego czy
          powiedzialabym matce.??? I to z miejsca. Nie mogłabym na to dłużej patrzeć!!!!
          • zona_50centa Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 10:35
            jasne kur*wa!! juz to widze jakbys poszla powiedziec z miejsca!!! Wymadrzac to
            sie kazdy potrafi!! Przede wszystkim bylabys w szoku i zastanawialabys , co
            zrobic, bo jesli powiesz z miejsca to oznacza rozwód, a nikomu z tym nie jest
            łatwo!!!!!!!!!!!!!! Nie mialabys zadnych watpliwosci- co teraz bedzie, co z
            rodzicami itd???
            • Gość: julka Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.05, 12:20
              Każdy normalny człowiek poszedłby powiedzieć. Halo! Jej ojciec zdradził jej
              mamę! Autorka wątku ma być z nim w zmowie? Nawet żeby mama się nie dowiedziała
              i nie cierpiała - a on będzie mógł robić to dalej?
              Jeśli chodzi o obawy dotyczące rozpadu małżeństwa to takie wyjście często (np.
              w takiej sytuacji jak tutaj) jest lepsze niż bycie razem.
            • Gość: li_lah Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 14:38
              jasne ze tak...bo jak mawiają francuzi: co zdarzyło się raz moze nie powtórzyć
              się nigdy,,,co zdarzyło się dwa razy bedzie powatarzac sie zawsze...
              Niestety dziecinne jest twoje podejście. Nie chciałabym żeby moja matka
              cierpiała przez mojego ojca nieważne jak bardzo ich oboje kocham. Lepiej być
              samemu niż tkwić w nieudanym związku. Wydaje mi się ze dziewczyna która napisała
              ten post jest dorosła albo dorasta, i myśle ze jest w stanie zrozumieć
              ewentualne rozstanie rodziców..choć to zawsze jest duży stres. Głupotą i
              niewyobrażalnym prostactwem jest podtrzymywanie związku tylko ze względu na
              dzieci, gdzie cierpią wszyscy. Co za poniżenie matki nie tylko w oczach świata
              tych jego kobiet i przede wszystkim dziecka.
        • Gość: smak.moich.ust Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.telpol.net.pl 29.12.05, 10:32
          a co za różnica czy czuje sie podle czy nie? To nie pierwszy raz, wiec sorry
          ale matka musi wiedziec, bo pewnie niezasłuzyła zebya ja zdradzano, oszukiwano,
          okłamowano i jeszcze tajono przed nia takie fakty. To twoj amatka - troch
          elojalności, bo uwazam ze byc lojalnym w stosunku do tak podłego i
          nieodpowiedzialnego ojca to z leksza niedobre wyjscie w takich sytuacjach.
          • ania_188 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 10:43
            powinnaś powiedzieć...
    • Gość: Artur Przezywacz Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: 195.69.82.* 29.12.05, 12:04
      > Nie moge z tym żyć

      Skocz z mostu.

      > Powinnam jej o tym powiedzieć?

      Nie, bo bedziesz wtedy martwa.

      > powinien przepraszać mame która o niczym nic nie wie

      Przeciez cosmo uczy ze przyznanie sie do zdrady jest ponizajace.

      • carolinascotties Do Artura Przezywacz'a 29.12.05, 21:01
        a Ty kolego - wyskocz stąd - beznadziejny jesteś!
        • Gość: Artur Przezywacz Re: Do Artura Przezywacz'a IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 30.12.05, 01:30
          > kolego

          Nie spoufalaj sie

          > wyskocz stąd

          Nie

          > beznadziejny jesteś

          Nie
    • Gość: o Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 12:45
      Pewnie mama wyjechała za granice aby zarobić na tzw godne życie.
      Ale czy żyjecie godnie, zwłaszcza twój ojciec?

      To co widziałaś jest jakby zapłata za wszystkie luksusy jakie zostana
      przywiezione z zagranicy.

      TAK CZĘSTO RODZICE USZCZĘŚLIWJAJĄ DZIECI I SIEBIE NAWZAJEM
    • Gość: gosh....... Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: 193.151.48.* 29.12.05, 15:23
      Dziewczyno, takie powazne i rodzinne problemy zalatwiasz na takim forum. To nie
      jest miejsce do tego. Sama widzisz o czym tu sie gada, oprocz seksu, stosunkow
      i drinkow sylwestrowych nie ma tu takich watkow
    • Gość: iti Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.05, 16:48
      ja bym wyj**ała tą dziwkę za kudły na dwór taką nagą jak ją zastałaś, może by
      się nauczyła że nie wskakuje się żonatym i dzieciatym facetą do łóżka!
      • Gość: kali Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH IP: *.ztpnet.pl 29.12.05, 17:29
        A nie lepiej nauczyc faceta, zeby obcych nie sprowadzal?
    • gwiazdeczka71 Eh... Tak jak mój stary 29.12.05, 20:24
      Mój stary też ma jakąś inną babe..czasem ich widuje w tym ich jeb***m
      szczęściu...I co? I siedzę cicho.
      Nie ma sensu... To nie jest łatwe, ale z czasem zapomnisz i zobaczysz to w
      innym świetle!
    • carolinascotties Powiedziałabym 29.12.05, 21:00
      Twoja Mama ma prawo wiedziec - Twojego Ojca i jego tupetu nic nie
      usprawiedliwia- nic nie przemawia na jego korzyść- nawet łzy !!!
      • silicea Re: Powiedziałabym 29.12.05, 21:16
        A jaki Ty masz punkt widzenia na temat rodzicow? Napisalas ze zal Ci mamy.
        Kochasz ja i chcesz dla niej dobrze? W takim razie powiedz jej. Nie ma nic
        gorszego niz zyc w nieswiadomosci (jak ktos napisal wyzej) i patrzec jak ona
        jest zdradzana na Twoich oczach!!! I ty o wszystkim wiesz! Kiedys, nie bedziesz
        sobie mogla tego wybaczyc. I sprawy finansowe wydaje mi sie nie graja roli
        (choc oczywiscie nic nie wiem o waszej sytuacji)
        A jesli popierasz to co robi Twoj ojciec i nie przeszkadza Ci ze zdradza Twoja
        mame, to nie mow nic...
    • apsik87 Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 29.12.05, 21:17
      nie.czego oczy nie wiedza tego sercu nie zal.
    • wojtow Re: TATO ZDRADZIŁ MAMĘ NA MOICH OCZACH 30.12.05, 21:09
      myślę że może się domyślać twoja mam co się dzieje nie wtrącaj się w sprawy
      rodziców
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka