bliss6
29.12.05, 01:31
Mama wyjechała za granicę. Tato w nocy pijany przyprowadził jego pracownice
(ona też %), weszłam do jego pokoju a oni się kochali. Nie moge z tym żyć. On
przeprasza mnie choć powinien przepraszać mame która o niczym nic nie wie.
Potem zwierzył mi się płacząc, że z nią to 1 raz ale z innymi było tego dużo
i nie raz.
Bardzo kocham mame i boje sie o nią. Powinnam jej o tym powiedzieć?