beti.85 16.01.06, 22:50 Interesuje mnie odsysanie tluszczu. Co o tym myslicie? Czy ktorys z was mial juz odsysany tluszcz,jakie sa wasze doswiadczenia? Czy to boli i wogole pomaga? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qare Re: odsysanie tluszczu 17.01.06, 16:19 pomaga i to bardzo ;) strasznie boli i to dość długo, dopóki wszystko się na nowo nie "ułoży". A dużo kg musisz zrzucić? Bo można też bez użycia skalpela - sportem :) tylko trzeba być wytrwałym i zazwyczaj zmienić dietę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
beti.85 Re: odsysanie tluszczu 30.01.06, 22:57 czy ktos z was przeszedl ta operacje? Jakie sa wasze doswiadczenia? ile straciliscie na wadze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: odsysanie tluszczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 23:10 wiesz ja też mam tyle do zrzucenia, ale nie myśle od razu o operacji. 10 kg to raptem 3 miesiące diety i wysiłku fizycznego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Margot Re: odsysanie tluszczu IP: 158.75.59.* 30.01.06, 23:22 odsysanie tluszczu nie boli-dziury w brzuchu sa troche duze ale pozniej sie tluszcem wypchaja i jest luz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex moja opinia IP: *.atol.com.pl 31.01.06, 16:30 Szczerze mówiąc to nie jest to warte. Po odsysaniu tłuszczu Twój brzuch będzie wyglądał trochę jak worek. Jeśli zaczniesz dietę+ćwiczenia bądziesz zrzucać kilogramy stopniowo i unikniesz takiego efektu. I jeszcze jedno: kasę którą przeznaczyłabyś na liposukcję możesz przeznaczyć na korektę czegoś innego, czegoś, czego się nie da poprawić bez użycia skalpela (np. nosa). Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: odsysanie tluszczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 18:08 Jestem za.Sama chetnie bym sobie odessala co nieco tu i tam.POdobno boli jak sie obudzisz po operacji. Odpowiedz Link Zgłoś