Dodaj do ulubionych

odsysanie tluszczu

16.01.06, 22:50
Interesuje mnie odsysanie tluszczu.
Co o tym myslicie?
Czy ktorys z was mial juz odsysany tluszcz,jakie sa wasze doswiadczenia?
Czy to boli i wogole pomaga?
Obserwuj wątek
    • qare Re: odsysanie tluszczu 17.01.06, 16:19
      pomaga i to bardzo ;)
      strasznie boli i to dość długo, dopóki wszystko się na nowo nie "ułoży".
      A dużo kg musisz zrzucić?
      Bo można też bez użycia skalpela - sportem :) tylko trzeba być wytrwałym i
      zazwyczaj zmienić dietę ;)
    • beti.85 Re: odsysanie tluszczu 17.01.06, 17:13
      tak z 10 kg
    • beti.85 Re: odsysanie tluszczu 30.01.06, 22:57
      czy ktos z was przeszedl ta operacje?
      Jakie sa wasze doswiadczenia?
      ile straciliscie na wadze?
      • Gość: ona Re: odsysanie tluszczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 23:10
        wiesz ja też mam tyle do zrzucenia, ale nie myśle od razu o operacji. 10 kg to
        raptem 3 miesiące diety i wysiłku fizycznego...
    • Gość: Margot Re: odsysanie tluszczu IP: 158.75.59.* 30.01.06, 23:22
      odsysanie tluszczu nie boli-dziury w brzuchu sa troche duze ale pozniej sie
      tluszcem wypchaja i jest luz.
    • Gość: alex moja opinia IP: *.atol.com.pl 31.01.06, 16:30
      Szczerze mówiąc to nie jest to warte. Po odsysaniu tłuszczu Twój brzuch będzie
      wyglądał trochę jak worek. Jeśli zaczniesz dietę+ćwiczenia bądziesz zrzucać
      kilogramy stopniowo i unikniesz takiego efektu. I jeszcze jedno: kasę którą
      przeznaczyłabyś na liposukcję możesz przeznaczyć na korektę czegoś innego,
      czegoś, czego się nie da poprawić bez użycia skalpela (np. nosa). Pozdrawiam:)
    • Gość: Paula Re: odsysanie tluszczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 18:08
      Jestem za.Sama chetnie bym sobie odessala co nieco tu i tam.POdobno boli jak
      sie obudzisz po operacji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka