asthenia
02.02.06, 22:16
Naszła mnie pewna refleksja (chociaż nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens na
tym akurat forum), po przeczytaniu kilku wątków oraz ripost na nie. Na prawdę
rozumiem to, że każdy ma jakieś swoje upodobania, każdemu podoba się co innego
itd.itp. Ale do cholery!! Ciągłe roztrząsanie kwestii "robienia lodów",
"obciągania", "spuszczania się na twarz, piersi, brzuch", "smaku spermy", tego
czy ktoś "lubi w pupę" lub może "podwójną penetrację", robi się nudne, żeby
nie określić tego bardziej dosadnie. Ludzie!! To, że internet daje wam ten
komfort, że nie musicie się ujawniać, nie zwalnia was z tego, aby uważać na to
co wypisujecie. Takie forum jest łatwo dostępne dla każdego, m.in. dla dzieci.
Jaki przykład im dajecie??!! Nie mówiąc o tym, że cała moja klasa płacze ze
śmiechu, czytając wasze "poważne dylematy". Zdaję sobie sprawę, że za chwilę
mogą się pojawić riposty typu "znajdź sobie chłopa i niech cię porządnie
zerżnie, nie badź taka święta" itd. Generalnie mam to gdzieś. Nie jestem
święta, ale nie odczuwam potrzeby dzielenia sie z całą Polską moimi
przeżyciami. Może pora zastanowić się nad swoimi czynami? Macie po 20kilka lat
(niektórzy trochę mniej o czym świadczy poziom ortografii oraz gramatyki:]), a
wasza wyobraźnia pracuje w sposób bardzo monotematyczny i niedojrzały. Szkoda
mi tych dzieci, które napotykają na to beznadziejne forum. Jak jesteście tak
bardzo wyzwoleni to może zaczniecie organizować dla nich jakieś szkolenia
teoretyczne i praktyczne z objaśnieniem pojęć "lubić w pupę", "robić loda",
"obciągać" itd. Myślicie, że już wiedzą co to znaczy? Owszem, wiedzą bo
dowiadują się tego np z takiego forum jak to. Nie martwcie się, dużej już nie
będę się roztkliwiać nad waszą bezmyślnością. Mam tylko nadzieję, że znajdzie
się jeszcze ktoś, kto podziela moje zdanie...