02.02.06, 22:16
Naszła mnie pewna refleksja (chociaż nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens na
tym akurat forum), po przeczytaniu kilku wątków oraz ripost na nie. Na prawdę
rozumiem to, że każdy ma jakieś swoje upodobania, każdemu podoba się co innego
itd.itp. Ale do cholery!! Ciągłe roztrząsanie kwestii "robienia lodów",
"obciągania", "spuszczania się na twarz, piersi, brzuch", "smaku spermy", tego
czy ktoś "lubi w pupę" lub może "podwójną penetrację", robi się nudne, żeby
nie określić tego bardziej dosadnie. Ludzie!! To, że internet daje wam ten
komfort, że nie musicie się ujawniać, nie zwalnia was z tego, aby uważać na to
co wypisujecie. Takie forum jest łatwo dostępne dla każdego, m.in. dla dzieci.
Jaki przykład im dajecie??!! Nie mówiąc o tym, że cała moja klasa płacze ze
śmiechu, czytając wasze "poważne dylematy". Zdaję sobie sprawę, że za chwilę
mogą się pojawić riposty typu "znajdź sobie chłopa i niech cię porządnie
zerżnie, nie badź taka święta" itd. Generalnie mam to gdzieś. Nie jestem
święta, ale nie odczuwam potrzeby dzielenia sie z całą Polską moimi
przeżyciami. Może pora zastanowić się nad swoimi czynami? Macie po 20kilka lat
(niektórzy trochę mniej o czym świadczy poziom ortografii oraz gramatyki:]), a
wasza wyobraźnia pracuje w sposób bardzo monotematyczny i niedojrzały. Szkoda
mi tych dzieci, które napotykają na to beznadziejne forum. Jak jesteście tak
bardzo wyzwoleni to może zaczniecie organizować dla nich jakieś szkolenia
teoretyczne i praktyczne z objaśnieniem pojęć "lubić w pupę", "robić loda",
"obciągać" itd. Myślicie, że już wiedzą co to znaczy? Owszem, wiedzą bo
dowiadują się tego np z takiego forum jak to. Nie martwcie się, dużej już nie
będę się roztkliwiać nad waszą bezmyślnością. Mam tylko nadzieję, że znajdzie
się jeszcze ktoś, kto podziela moje zdanie...
Obserwuj wątek
    • lida82 Re: Refleksja 02.02.06, 22:25
      podzielam to sa tematy ktore zawsze sa na czolowce...
      pozdrawiam
    • hoolig_anka Re: Refleksja 02.02.06, 22:26
      Nie mówiąc o tym, że cała moja klasa płacze ze
      śmiechu, czytając wasze "poważne dylematy"

      i dobrze ze płacza ze smiechu a nie z przerazenia, to forum "Na luzie"
    • agatka_to_ja Re: Refleksja 02.02.06, 22:35
      podzielam twoje zdanie, choć.... to forum własnie dlatego jest tak lubiane,
      poniewaz jest jednym z NAJGLUPSZYCH ( o ile nie najglupszym) forum w polskim
      internecie :)

      miejsce na takie durne problemy tez powinno byc... ale te wieczne anale i
      połyki rzeczywiscie irytują. cóz - taka specyfika tego forum.

      Rada jest jedna: albo isc na inne forum, albo zaakceptować to forum:)
      • asthenia Re: Refleksja 02.02.06, 22:51
        Na stronę tego forum trafiłam zupełnie przypadkiem. Przyznaję, że na początku
        śmieszyła mnie problematyka poruszana tutaj. Ale w pewnym momencie, pomyślałam,
        że staje się to już żałosne, nudne i może mieć krzywdzące skutki dla
        dzieciaków. Więcej, raczej nie bedę czytać tych marnych wypocin, bo na prawdę
        mnie to denerwuje. Co jeszcze mi się bardzo nie spodobało, to wątek o tragedii w
        Katowicach, który poprzedzony jest pytaniem, czy "lubicie jak facet całuje was
        po tym, jak zrobiłyście mu loda". Następne wątki też nie są lepsze. Ech...
        tragedia w kraju, a ludzie jej nie dostrzegają, bo zajęci są jedynie sobą, swoim
        penisem, swoją pochwą, pupą, tym czy będą mieć orgazm czy nie. A teraz pomyślcie
        sobie, że w chwili, gdy jesteście pochłonięci swoimi "poważnymi dyleamtami",
        małe dziecko właśnie się dowiaduje, że mamusia lub tatuś już nie wrócą.
        • agatka_to_ja Re: Refleksja 02.02.06, 23:06
          wybacz, ale forum NA LUZIE nie jest po to, zeby mowic na nim o tragedii w
          Katowicach... od tego sa inne fora...

          a poza tym o tej sprawie bylo tak duzo w mediach, ze niektorzy nie maja juz
          sily ani ochoty o tym rozmawiac.

          Po prostu - jak ktos ma ochote na tematy "wyzsze" powinien zmienic forum. Nikt
          go tu siłą nie trzyma.
    • Gość: Srubka_87 Re: Refleksja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 11:07
      Wzruszył mni eten post do łez <beczy> ze smiechu, bo po co to kolerzanka pisze,
      skoro i tak wszyscy to wiedza, a nikt o tym niew mowi :P pozdro ;]
      • Gość: kolerzanka Re: Refleksja IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 04.02.06, 11:26
        wkrec se srubke w dupke
      • asthenia Re: Refleksja 05.02.06, 11:22
        Droga "kolerzanko" (to tak a'propos poprawnej gramatyki)skoro wszyscy o tym,
        wiedzą i nikt o tym nie pisze, tzn że tym bardziej jest z wami coś nie tak. P.S:
        Pracuj nad ortografią, bo nie zdasz matury
    • btabu Re: Refleksja 05.02.06, 12:22
      Prosta rada dla Ciebie :) Nie czytaj tych postow :)
    • Gość: MeXa Re: Refleksja IP: 80.55.210.* 06.02.06, 16:40
      MAsz :* n odemnei za ten post;)
    • Gość: o.k Re: Refleksja IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 06.02.06, 20:26
      Wiadomo, wiadomo. Ale popatrz na to z drugiej strony. Do tego jest to forum.
      Samoistnie przekształciło się w forum o seksie. To tak jakbyś na forum o
      kulinariach i przepisach pisała, że "wy to chyba jesteście chore, piszecie
      tylko o jedzeniu!". Jak ci tematyka nie odpowiada, to leć gdzie indziej. Trudno
      mi zaprzeczyć głupowatości tego forum, aczkolwiek parę informacji tu znalazłam.
      A używanie błędów ort. i gram. jako argumentu to kiepski manewr. Każdemu się
      zdarza - tobie też. :P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka