kinia.p
22.03.06, 14:46
Czytam sobie wątki na tym forum dotyczące dziewictwa, ankiety typu "kiedy przeżyłaś swój pierwszy raz" itd., gdy tymczasem pewna kolezanka wprawila mnie w zastanowienie wyznaniem, że właśnie od niedawna zaczęła współżyć ze swoim partnerem wcześniej trzy lata pieścili się oralnie.
Nie wiem, moze jestem niezorientowana, moze coś mnie omineło ale jak to jest w waszych środowiskach - czy teraz panuje taki model, że zaczyna się od fellatio i minetki i cały czas ma się status dziewicy ? Czy seks oralny jest obecnie uważany za coś zupełnie niewinnego i niezobowiązującego jak np. pocałunki ?