19.12.02, 11:33
Poniewaz od dawna nie ma juz z nami gospodarzy tego forum (zgineli w
niebezpiecznej Wyprawie Poszukiwania Waginy) jako osoba poniekad
odpowiedzialna za ten stan pozwole sobie zamiast nich zlozyc Wam Wszystkim
(czytelniczkom i nie-czytelniczkom Cosmo)
zyczenia radosnych Swiat Bozego Narodzenia, duzo prezentow pod choinka,
udanej zabawy Sylwestrowej a w Nowym Roku samych cosmosukcesow!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Melba Re: zyczenia IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.02, 21:12
      Wzajemnie i wszystkim też, a redakcja nie zginęłą tylko razem z naczelną
      przeniosła się do jakiegoś innego pisemka, które ma przyatakować polski rynek,
      ale nie pamiętam tytułu...???
    • Gość: HUJ Re: zyczenia IP: *.pl / 172.16.1.* 19.12.02, 22:21
      goga.74 napisała:

      > Poniewaz od dawna nie ma juz z nami gospodarzy tego forum (zgineli w
      > niebezpiecznej Wyprawie Poszukiwania Waginy) jako osoba poniekad
      > odpowiedzialna za ten stan pozwole sobie zamiast nich zlozyc Wam Wszystkim
      > (czytelniczkom i nie-czytelniczkom Cosmo)
      > zyczenia radosnych Swiat Bozego Narodzenia, duzo prezentow pod choinka,
      > udanej zabawy Sylwestrowej a w Nowym Roku samych cosmosukcesow!!!
      HUJE TEZ ZYCZE WAM KOBIECEGO WYTRYSKU NA TWARZY

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka