goga.74
19.12.02, 11:33
Poniewaz od dawna nie ma juz z nami gospodarzy tego forum (zgineli w
niebezpiecznej Wyprawie Poszukiwania Waginy) jako osoba poniekad
odpowiedzialna za ten stan pozwole sobie zamiast nich zlozyc Wam Wszystkim
(czytelniczkom i nie-czytelniczkom Cosmo)
zyczenia radosnych Swiat Bozego Narodzenia, duzo prezentow pod choinka,
udanej zabawy Sylwestrowej a w Nowym Roku samych cosmosukcesow!!!