a.przezywaczb 30.07.06, 11:21 lubie wredna i agatke;p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Missy Queen Re: wygadane ale... IP: *.85-237-182.tkchopin.pl 30.07.06, 11:49 a.przezywaczb - czy Ty jestes znany takze jako Artur Przezywacz? czy to tylko zbierznosc?;) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: wygadane ale... 30.07.06, 11:30 Mnie na pewno nie sprowokuje. Ale tylko patrzeć jak przyjdzie agata i napisze: WON TROLLU !!!!! WON WON :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: wygadane ale... 30.07.06, 12:08 :)))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_vel_lol2 Re: wygadane ale... 30.07.06, 12:55 tak do konca to nikt tego nie wie ... Odpowiedz Link Zgłoś
wielbiciel_kobiet Re: wygadane ale... 31.07.06, 09:24 wygadane ale fajne;) tzn wredna fajna bo agatka jest okropna brrr Odpowiedz Link Zgłoś
agatka_to_ja Re: wygadane ale... 31.07.06, 09:45 łoj, alem sie kurde przejęła... buahahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś