Dodaj do ulubionych

PAN BÓG CZASAMI ODBIERA ROZUM

29.05.03, 20:43
Wszystko rozumiem, ale facet, który jeszcze rok temu
wrzeszczał na całe gardło, że warunki członkostwa w Unii są złe
i że dojdzie dzięki temu do buntu społecznego,
teraz pisze tak :
Kaczyński: Polska w Unii stanie się europejskim mocarstwem
wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=984036
Obserwuj wątek
    • Gość: krzysztofsf kampania przedwyborcza poprostu IP: 213.155.166.* 29.05.03, 20:45
      pieski zaczynaja bic sie o ochlapy...

      "Kaczyński dodał, że jeśli cały mechanizm podziału pieniędzy publicznych, do
      których należą także środki unijne, ma funkcjonować po to, aby wspierać jedną
      polityczną opcję, to "wiadomo, że się tego nie wykorzysta, wiadomo, że będzie
      tylko jedna wielka klęska".

      "Tu rzeczywiście jest wielki kłopot. Tylko my - z tego powodu, że mamy dzisiaj
      przy władzy grupę wyjątkowo wręcz niezdolną do działania i o wyjątkowo niskim
      poziomie, można powiedzieć, pod każdym względem - nie możemy rezygnować z
      czegoś, co jednak w wymiarze historycznym dla Polski jest szansą" - podkreślił
      lider PiS.

      Kaczyński przyjechał do Konina, aby namawiać mieszkańców do udziału w
      zbliżającym się referendum i ocenić pracę miejscowych struktur partii"
      • Gość: end I potwierdzenie o gotowcach! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.03, 20:46
      • bebokk Ale przesadza i to znacznie 29.05.03, 21:52
        Patrząc na to chłodnym okiem :
        - kto mu uwierzy, jak sam sobie zaprzecza ?
        - jak głosi identyczne poglądy z SLD, to kto dostrzeże różnicę ?
        - z kim chce budować sojusze ? z SLD ?
        - jak po akcesji okaże się jakim jesteśmy "mocarstwem", to będzie musiał kryć
        się po lasach przed wku.wionymi ludźmi razem z towarzyszami !

        A tak mógłby być szefem partii umiarkowanych sceptyków.
        A te stołki o których marzy, mogą być wirtualne.
        • robisc Politycy obrotowi 29.05.03, 22:11
          Bebokk, Kaczyńscy nie bez kozery zwani są politykami obrotowymi. Teraz jest
          moda na UE. Za rok nastroje się zmienią i Kaczyńscy też zmienią front. To dla
          nich bułka z masłem. Zauważ,że PiS, który mieni się partią prawicową ma
          lewicowy program gospodarczy, który niewiele się nie rożni od linii przyjętej
          przez SLD. To PiS był inicjatorem wzrostu składki na ubezpieczenie społeczne.
          PiS to populiśći w białych rękawiczkach.

          Lechu rządzi teraz w Warszawie i jedynym na razie efektem kilku miesięcy jego
          władzy jest totalny chaos w urzędach. Nie sposób załatwić pozwolenia na budowę
          w stolicy kraju!!! Nie rozpisano jak dotąd żadnego przetargu na budowę i
          remonty dróg, co już się pzrekłada na ilość dziur w mieście. Jazda po
          warszawskich ulicach przypomina slalom.
          Doprawdy pięknej klasy politycznej się dorobiliśmy, fuj.
        • Gość: krzysztofsf Re: Ale przesadza i to znacznie IP: 213.155.166.* 29.05.03, 22:14
          bebokk napisał:

          > Patrząc na to chłodnym okiem :
          > - kto mu uwierzy, jak sam sobie zaprzecza ?
          > - jak głosi identyczne poglądy z SLD, to kto dostrzeże różnicę ?
          > - z kim chce budować sojusze ? z SLD ?
          > - jak po akcesji okaże się jakim jesteśmy "mocarstwem", to będzie musiał kryć
          > się po lasach przed wku.wionymi ludźmi razem z towarzyszami !
          >
          > A tak mógłby być szefem partii umiarkowanych sceptyków.
          > A te stołki o których marzy, mogą być wirtualne.


          Po referendum wszyscy sobie skocza do gardel. Bedzie ciekawie....
          zaczepie kiedys ciebie i Robiego na mailu, zeby poza forum wymienic poglady,
          jesli nie bedziecie mieli nic przeciwko temu, ale to juz po 8-ym czerwca.

          pzdr
          Krzysztof

          ps: Do enda: planuje wspolne odmawianie brewiarza w jezyku rosyjskim w
          najblizszej siedzibie LPR
    • Gość: end I nastepny z Giertych Jugend! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.03, 20:45

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka