IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 17:08
Sprzedam whisky Johnny Walker blue label. Oryginalnie zapakowane ( tylko, że
bez pudełka) posiada akcyze, 0,7l. Cena 600zł ale mogę zejść z ceny :) jak to
się mówi wszystko jest do uzgodnienia :). Zachęcam :) wszelkie pytania prosze
kierować na bodzio4448@o2.pl. pozdrawiam!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka