Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z moim psem

22.12.19, 04:20
Od 3 dni dzieje się coś dziwnego, pies ma co jakiś czas takie jakby ataki, nagle strasznie się boi, ma uszy do tyłu, strasznie dyszy i to dziwne zachowanie. Tak jakby szukała wygodnej pozycji, co chwilę kładzie się, wstaje, przewraca na boki, macha tylnimi nogami.Myślałam, że coś ją boli a nie chcę żeby się męczyła, więc pojutrze jadę do weterynarza. Dzisiaj o 3 w nocy znowu ją to chwyciło, mój pies jest z pseudochodowli, którą zamknęli przez okropne warunki, po przejściach, napewno ją bili. Ma jakąś wadę podniebienia, przez co charczy gdy oddycha (weterynarz kazał nie zmieniać tego operacyjnie), przez co bardzo hałasuje gdy ma te ataki, bo mocniej oddycha, ale gdy taki atak się skończy, oddycha tak płytko że jej nawet nie słychać. Jest już u nas 2 lata, bardzo się wystraszyłam tymi napadami, ktoś może mi pomoć jakoś przeżyć jeszcze ten czas przed weterynarzem? Uspakajanie psa nic nie daje, jeszcze bardziej zaczyna się bać, chociaż tak jakby chciała żebym ją głaskała, bo przybliża się do mojej ręki, to głośniej i szybciej oddycha i tak jakby nie mogła ustać na nogach, kładzie się. Boję się że to coś poważnego.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka