anna.jozwik
18.07.06, 18:45
Tak więc i na mnie przyszła pora. Dzięki temu dr Geworgian będzie miał szanse
zrewanżowac mi się za jego poprzednią nieobecność :-)
Od jutra mnie nie będzie aż do końca lipca.
Mam nadzieję, że Gagik poradzi sobie z podwójną liczbą postów do
odpowiadania, no a jeśli nie... to odpowiem na nie dopiero w sierpniu.
Do zobaczenia (napisania?) po urlopie!
Pozdrawiam forumowiczów i ich kudłate pociechy :-)