18.07.06, 18:45
Tak więc i na mnie przyszła pora. Dzięki temu dr Geworgian będzie miał szanse
zrewanżowac mi się za jego poprzednią nieobecność :-)
Od jutra mnie nie będzie aż do końca lipca.
Mam nadzieję, że Gagik poradzi sobie z podwójną liczbą postów do
odpowiadania, no a jeśli nie... to odpowiem na nie dopiero w sierpniu.
Do zobaczenia (napisania?) po urlopie!
Pozdrawiam forumowiczów i ich kudłate pociechy :-)
Obserwuj wątek
    • mania1119 Re: Urlop 18.07.06, 19:07
      Zycze pieknej pogody i wspanialego spędzenia czasu!
    • gagik.geworgian Re: Urlop 18.07.06, 20:08
      Życzę Ci, Aniu abyś miała bardzo udany urlop, taki który potem się wspomina z
      uśmiechem na ustach przez wiele lat, i abyś wróciła bardzo wypoczęta i
      uśmiechnięta :-) oczywiście postaram się Ciebie zastapić w miarę moich
      możliwośći :-)
      Pozdrawiam serdecznie - Gagik :-)
    • lomas Re: Urlop 18.07.06, 20:10
      Udanego urlopu Pani dr. Wymęczyliśmy tu Panią strasznie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka