16.02.08, 13:41
Może to i banał :) ale od grudnia próbuję dostać się na forum Koty-nasz mały
koci zakątek:)

Piszę już tutaj, bo piszą tu również bywalcy tamtego forum.
Czy Madziasz bywa na gazecie, żeby mnie przyjąć?
Czy może po prostu nie chce mnie przyjąć? (Czym sobie na to zasłużyłam???)
Obserwuj wątek
    • mist3 Re: Hife :) 16.02.08, 14:47
      madziasz rzeczywiście ostatnio rzadziej bywa na kocim forum, więc trochę dłużej
      to trwa. Poza tym z tego co wiem te zamknięte fora gazetowe mają ograniczoną
      pojemność i może właśnie limit się wyczerpał:( Zalinkuję Twój wątek na kocie
      forum i jak ktoś, kto ma kontakt z Madzią, albo sama Madzia to przeczyta - to na
      pewno dadzą ci znać :)
      Bo na pewno nie chodzi o to, że nie jesteś godna itd. :)
      • lu221 Re: Hife :) 16.02.08, 14:59
        Dziękuję mist3 :)
        • marysia191 Re: Hife :) 16.02.08, 17:51
          Lu221, nie zrażaj się. Ja też długo czekałam na przyjęcie. Aż się doczekałam:)
          • lu221 Re: Hife :) 16.02.08, 23:14
            Absolutnie się nie zrażam :) Po prostu zaczęłam już wątpić :)
    • madziasz Re: Hife :) 17.02.08, 14:07
      hmm ale Twoje zaproszenie miałam dopiero teraz - juz jestes dodana;) na
      przyszlosc pisz bezposrednio do mnie;)
      • lu221 Re: Hife :) 17.02.08, 15:13
        Nareszcie :)
        Wielkie dzięki :)
        Pierwszą chęć udziału zgłosiłam właśnie w grudniu.
        Ostatnio nawet napisałam do Ciebie maila, ale jak teraz widzę - nie mam go w
        wysłanych, więc pewnie wpadłam na jakieś błędy techniczne.
        Najważniejsze, że wreszcie się udało :)
        pozdrowienia
        • basset2 Re: Hife :) 10.04.08, 09:34
          witam serdecznie :)))

          mam ten sam problem jak lu221:)
          3 krotnie zgłaszałam...i nic :(
          proszę zatem o pomoc:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka