kasiale73 13.11.09, 01:15 www.cmppp.edu.pl/node/19645 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akastel Ciri 13.11.09, 11:41 Mogłabyś mi napisać, jaki jest obecnie koszt tych spotkań? Zapytaj też, proszę, jak tam będziesz, kiedy przewidują kolejną edycję. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
ciri_77 Akastel, 13.11.09, 14:52 spotkania są w poradni psychologiczno-pedagogicznej w czechowicach, raz w tygodniu, sa bezpłatne. Następna edycja - wiosną, ale zapisywac sie trzeba wczesniej (zapisać?) i co jakis czas dzwonić. Nasze dziewczyny myśłały o czymś takim w Babińcu - nawet mam dla nich wizytówke jednego z prowadzących, chętnego do współpracy :) Odpowiedz Link Zgłoś
akastel Ciri 15.11.09, 17:32 To bardzo ciekawe co piszesz. Było spotkanie z ludźmi z tej poradni u nas w przedszkolu, byli właśnie z Czechowic i występowali pod szyldem "Szkoła dla rodziców". Sesowni byli, ale spotkania miały być płatne i to niemało. Muszę się zainteresować Czechowicami w takim razie. A jakby było w Babińcu, to byłoby super. Odpowiedz Link Zgłoś