Dodaj do ulubionych

Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z...

    • Gość: bcn Pewnie za jakies 20 lat Marek Witoszek bedzie IP: 83.50.68.* 23.04.10, 19:18
      liderem partii opozycyjnej z widokami na prezydenture :D
    • Gość: elka Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 89.231.188.* 23.04.10, 19:20
      Ukarać i to srogo,obrażał największego polaka naszych czasów.
    • awatar_sm Za kurdupla powinien zapłacic 23.04.10, 19:22
    • abmiros Duren to pogardliwe i nic wiecej 23.04.10, 19:24
      Jezeli mowie o kims, ze jest durniem, to wyrazam moja pogardliwa
      opinie o jego zdolnosciach umyslowych i nic wiecej. Postepowanie L.
      Kacynskiego jako prezydenta daje podstawy do takiej pogardy.
    • Gość: dr_rybak@gazeta.pl Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.wejherowo.vectranet.pl 23.04.10, 19:26
      Nie żyje też Pani Prezydentowa.
      A ten co ją obrażał i wyzywał wciąż istnieje w mediach... judzi i
      podjudza... słowa przepraszam nie wypowiedział.... Jeszcze próbuje
      wmawiać, że to tylko manipulacja...
      I łże i łże...
      Może jeśli ten Witoszek zostanie skazany znajdzie się droga prawna,
      aby dopaść tego Immama z Torunia za oszczerstwa...
      • po_stach Śmiech wariata..Rydzyk nadal odpowiada ? 23.04.10, 19:28
        Bo że Rydzyk nadal OPOWIADA kurestwa , to wiemy...
    • Gość: NO Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 62.148.83.* 23.04.10, 19:26
      wystarczy spojrzec na tego pana i powiedziec,ze jest zakompleksionym
      prostakiem, który nie ma co z soba zrobic. powinno sie takim dawac
      grzywny i prace społeczne to sie nauczy łajdak i zacznie rozumiec
      podstawowe rzeczy.
    • Gość: wyborca Wałęsa, Palikot i Niesiołowski to święte krowy? IP: *.home.aster.pl 23.04.10, 19:30
      Najbardziej dziwi mnie (udane zdziwienie, oczywiście), że pan Lech Wałęsa
      do dziś jest bezkarny za notoryczne obrażanie legalnie wybranego
      Prezydenta RP. Zwolennicy p. LW są łaskawi zapominać, że jest on tylko
      (hic) byłym prezydentem, a nie urzędującym. To zasadnicza różnica z punktu
      widzenia prawa. Według mnie za obrażanie urzędującego prezydenta do
      więzienia powinien pójść zarówno p. pirat i deprawator (ze względu na
      wulgarne konotacje), jak były prezydent i wielu nienawistników - np. p.
      Palikot i Niesiołowski. Ale ponieważ ława oskarżonych i skazanych byłaby
      bardzo długa i zasilić ją musiałyba tłumnie tzw. elita, to wyrok TK i
      sądów powszechnych jest łatwy do przewidzenia. Zakładam, że p. Marek W.
      skorzysta z parasola ochronnego dla wrogów Lecha Kaczyńskiego. W końcu
      patronami obozu nienawiścio wobec braci Kaczyńskich są p. Wałęsa i Tusk.
      Tragedia pod Smoleńskiem tylko na krótki czas zapędziła tych ludzi do
      kąta. Wkrótce zaczną wyłazić ze swoich nor.
      • Gość: Andrzej Warszawa Re: Wałęsa, Palikot i Niesiołowski to święte krow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.10, 23:26
        Wałęsa to osobny temat na osobna bajkę. Biedny chory człowiek, który
        gdzieś usłyszał przypowieść o złodzieju i nie jego ręce, tylko nie
        do końca zrozumiał o co chodzi. On jest jak oficer lwp z lat 50-
        tych, o których odzew na hasło "nie matura, a chęć szczera, zrobi z
        ciebie oficera" odpowiadało się " nie pomogą dobre chęci, z gówna
        bicza nie ukręcisz".
        I to na tyle:))
    • Gość: pizmak Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 109.243.98.* 23.04.10, 19:32
      Za kare proboszczowi pod sutanne.
    • zlappande a ci co puszczaja falszywe zdjecia dziadka Tuska 23.04.10, 19:33
      w mundurze (to oczywiscie zaden Tuska dziadek, tylko rysy ma podobne) - tez 3
      lata kiblowania ?

      ponoc udaja "ja tam nie wiem, mowia ze to prawda"
    • Gość: terek Niby taki był katolik z tego prezydenta, a nogdy.. IP: *.146.215.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.04.10, 19:36
      nie wybaczał. Jak oni wszyscy.
    • bacowa Duch Lecha Kaczyńskiego bedzie krążył nad Polską 23.04.10, 19:47
      jeszcze ze 20 lat i PiSobolszewia będzie się na nim woziła
    • Gość: Smok I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmniej IP: 94.75.122.* 23.04.10, 19:49
      wiadomo że w tym kraju szanuje się demokrację. To nie był Lech
      Kaczyński jako Lech Kaczyński tylko Prezydent Rzeczypospolitej
      Polskiej wybrany w demokratycznych wyborach. I czy go lubiłem czy
      nie, on nadal pozostawał Prezydentem wybranym przez Naród. I nie
      życzę sobie by osoby, które dostały mandat zaufania i mianowane na
      takie stanowisko były publicznie obrażane przez sfrustrowane
      jednostki.
      • Gość: Gosc portalu Re: I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmn IP: *.dyn.iinet.net.au 23.04.10, 23:51
        W demokratycznym panstwie nikt nie stoi ponad prawem i kazdy moze byc
        skrytykowany, wysmiany i wyszydzony jezeli na to zasluguje. Przypomne
        stare polskie powiedzenie: 'prawdziwa cnota krytyk sie nie boi'. Tylko
        mierne matoly musza sie chowac za 'prawem'. Prezydent to moze najwyzszy
        urzednik w panstwie, ale jednak tylko urzednik i ten ostatni prezydent
        jest tego znakomitym przykladem. Fakt, ze zostal wybrany w demokratycznych
        wyborach nie czyni go swietym czy doskonalym. W historii znajdziesz pelno
        przykladow glupoli a nawet zbrodniarzy wybranych w 'demokratycznyh
        wyborach'.
        • ande77 Re: I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmn 24.04.10, 00:30
          Jesli państwo pozwala obrażać (nie mylić z krytyką na argumenty- ale ta menda
          internetowa to zwykły cham) swojego najważniejszego przedstawiciela to jest
          słabe. Czy chcesz słabego państwa? Ja nie. Bo słabe państwo to rządy
          silniejszego i korporacji. Dlatego ukarać tego pryszczatego gówniarza.
    • Gość: emre_baran smutnu kraj IP: 169.145.3.* 23.04.10, 19:55
      nie ma drog, nie ma wolnosci slowa, a kolei zelaznej rzeczy tez nie
      ma. jest za to fantazja ... ulanska.
      aloha
      EB PO
    • drniehabilhc Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... 23.04.10, 19:56
      Jak mozna obrazic zawodowego polityka? Poza tym to prezydent nie stoi ponad
      prAwem, i musi sie pogoDzoic z tym, ze bedzie ON celem krytyki, czesto bardzo
      ostrEj, szczegolnie, gdy jesT on, jak byl L. KaczynSki, BARDZO ZLYM PREZYDENTEM!
    • Gość: Pawel Jaki numer IP? Adres IP IP: *.acn.waw.pl 23.04.10, 19:57
      Jaki numer IP? Jedyna poprawna forma, to adres IP, gdyż ten ,,ciąg cyferek z
      kropkami" na pewno numerem nie jest. ;-) Taki poważny błąd nie przystoi
      takiemu portalowi.
    • zbyszko Kaczyński.. 23.04.10, 19:59
      spieprzaj dziadu!
    • Gość: g <a href="http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9" target="_ IP: 109.243.188.* 23.04.10, 20:05
      to też warto przeczytać
    • Gość: halina Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.10, 20:14
      Najwyższy czas nauczyć odpowiedzialności za słowo - i zastosować
      najwyzszy wymiar kary. Może "ludż" najpierw pomyśli a póżniej
      napisze. Może należy wytłumaczyć ludziom co znaczy: wolność słowa,
      demokracja, szacunek dla urzędu, dla człowieka , ale jak to zrobić
      jeśli ci co powinni uczyć , dawać przykład, nie "pojmują" norm
      moralnych, a o znaczeniu podstawowych pojęć pojęcia nie mają. Na
      ekranach telewizorów nieustające "igrzyska" ćwierć inteligentów.
      • Gość: niespodziewany Re: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza IP: *.chello.pl 23.04.10, 20:53
        to moze najpierw zaczac to od gory ""spieprzaj dziadu"" toz to standardowe
        powiedzenie ex-prezydenta........co o tym myslisz halina,HE?
    • Gość: adam cholda Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.prvdri.east.verizon.net 23.04.10, 20:14
      Lech Kaczynski i Jaroslaw Kaczynski to dwa kartofle.
      Nie maja ani wygladu,ani ani mowy ,ani rozumu.
      Polak ma okropny wizerunek w kazdym kraju swiata.
      Oboje Kaczynscy sa przykladem glupiego Polaka-Prostaka.
    • orson_lol Wystarczy popatrzeć na twarz. 23.04.10, 20:17
      I widać że ignorant, przemądrzała mała menda któa uważa że intelektualnie
      przewyższa 3/4 populacji, a przy tym mały smieszny i załosny..
      • Gość: Eyjafjallajokull ot sweterek onanista co "zaliczone" panny liczy w IP: 80.48.2.* 23.04.10, 20:43
        megabajtach...
      • Gość: zack Re: Wystarczy popatrzeć na twarz. IP: *.mgsp.pl 24.04.10, 04:14
        że zacytuję ś.p. intelektualistę, twojego guru -"spieprzaj dziadu"
    • Gość: shadowofeclipse Do czego to doszło w XXIw? IP: 82.160.71.* 23.04.10, 20:22
      Do czego to doszło w XXIw?
      Martwi mszczą się na żywych.
    • Gość: Ala Re: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza IP: *.chello.pl 23.04.10, 20:23

      to a pro po świętości, jego wielkości i innych nie istniejących przymiotów śp.
    • Gość: h.j witoszek Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.10, 20:23
      Takich czubów jak witoszek, to powinno sie gazowac.
    • tppiotr [...] 23.04.10, 20:32
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Stiopa Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.sptelek.com.pl 23.04.10, 20:34
      Oczywiscie zwykla mrowka nie moze o zwyklym cmolu jezeli jest prezydentem wybranym przez 25 procent spoleczenstwa tak sie wyrazic.!
      Co innego gdy ten "obdarzony przez spoleczenstwo monarcha" mowi do niego spieprzaj dziadu.Zginol przez swoja pyche,wlasna glupote .Lecz dlaczego zabral ze soba tylu niewinnych.????Klon na prezydeta.Lecz nie ma prezydentowej.To powinno go jako jednostke ktora chce doprowadzic do wymarcia spoleczenstwa polskiego od razu go wyeliminowac z kandytowania.Mysle ze jakis rozsadny redaktor z waszej gazety potrafi moja mysl udoskonalic,by anty polskie i anty narodosciowe klony nie zatruwaly nam zycia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka