Gość: bcn Pewnie za jakies 20 lat Marek Witoszek bedzie IP: 83.50.68.* 23.04.10, 19:18 liderem partii opozycyjnej z widokami na prezydenture :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elka Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 89.231.188.* 23.04.10, 19:20 Ukarać i to srogo,obrażał największego polaka naszych czasów. Odpowiedz Link Zgłoś
abmiros Duren to pogardliwe i nic wiecej 23.04.10, 19:24 Jezeli mowie o kims, ze jest durniem, to wyrazam moja pogardliwa opinie o jego zdolnosciach umyslowych i nic wiecej. Postepowanie L. Kacynskiego jako prezydenta daje podstawy do takiej pogardy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr_rybak@gazeta.pl Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.wejherowo.vectranet.pl 23.04.10, 19:26 Nie żyje też Pani Prezydentowa. A ten co ją obrażał i wyzywał wciąż istnieje w mediach... judzi i podjudza... słowa przepraszam nie wypowiedział.... Jeszcze próbuje wmawiać, że to tylko manipulacja... I łże i łże... Może jeśli ten Witoszek zostanie skazany znajdzie się droga prawna, aby dopaść tego Immama z Torunia za oszczerstwa... Odpowiedz Link Zgłoś
po_stach Śmiech wariata..Rydzyk nadal odpowiada ? 23.04.10, 19:28 Bo że Rydzyk nadal OPOWIADA kurestwa , to wiemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NO Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 62.148.83.* 23.04.10, 19:26 wystarczy spojrzec na tego pana i powiedziec,ze jest zakompleksionym prostakiem, który nie ma co z soba zrobic. powinno sie takim dawac grzywny i prace społeczne to sie nauczy łajdak i zacznie rozumiec podstawowe rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Wałęsa, Palikot i Niesiołowski to święte krowy? IP: *.home.aster.pl 23.04.10, 19:30 Najbardziej dziwi mnie (udane zdziwienie, oczywiście), że pan Lech Wałęsa do dziś jest bezkarny za notoryczne obrażanie legalnie wybranego Prezydenta RP. Zwolennicy p. LW są łaskawi zapominać, że jest on tylko (hic) byłym prezydentem, a nie urzędującym. To zasadnicza różnica z punktu widzenia prawa. Według mnie za obrażanie urzędującego prezydenta do więzienia powinien pójść zarówno p. pirat i deprawator (ze względu na wulgarne konotacje), jak były prezydent i wielu nienawistników - np. p. Palikot i Niesiołowski. Ale ponieważ ława oskarżonych i skazanych byłaby bardzo długa i zasilić ją musiałyba tłumnie tzw. elita, to wyrok TK i sądów powszechnych jest łatwy do przewidzenia. Zakładam, że p. Marek W. skorzysta z parasola ochronnego dla wrogów Lecha Kaczyńskiego. W końcu patronami obozu nienawiścio wobec braci Kaczyńskich są p. Wałęsa i Tusk. Tragedia pod Smoleńskiem tylko na krótki czas zapędziła tych ludzi do kąta. Wkrótce zaczną wyłazić ze swoich nor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Warszawa Re: Wałęsa, Palikot i Niesiołowski to święte krow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.10, 23:26 Wałęsa to osobny temat na osobna bajkę. Biedny chory człowiek, który gdzieś usłyszał przypowieść o złodzieju i nie jego ręce, tylko nie do końca zrozumiał o co chodzi. On jest jak oficer lwp z lat 50- tych, o których odzew na hasło "nie matura, a chęć szczera, zrobi z ciebie oficera" odpowiadało się " nie pomogą dobre chęci, z gówna bicza nie ukręcisz". I to na tyle:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pizmak Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: 109.243.98.* 23.04.10, 19:32 Za kare proboszczowi pod sutanne. Odpowiedz Link Zgłoś
zlappande a ci co puszczaja falszywe zdjecia dziadka Tuska 23.04.10, 19:33 w mundurze (to oczywiscie zaden Tuska dziadek, tylko rysy ma podobne) - tez 3 lata kiblowania ? ponoc udaja "ja tam nie wiem, mowia ze to prawda" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terek Niby taki był katolik z tego prezydenta, a nogdy.. IP: *.146.215.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.04.10, 19:36 nie wybaczał. Jak oni wszyscy. Odpowiedz Link Zgłoś
bacowa Duch Lecha Kaczyńskiego bedzie krążył nad Polską 23.04.10, 19:47 jeszcze ze 20 lat i PiSobolszewia będzie się na nim woziła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smok I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmniej IP: 94.75.122.* 23.04.10, 19:49 wiadomo że w tym kraju szanuje się demokrację. To nie był Lech Kaczyński jako Lech Kaczyński tylko Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wybrany w demokratycznych wyborach. I czy go lubiłem czy nie, on nadal pozostawał Prezydentem wybranym przez Naród. I nie życzę sobie by osoby, które dostały mandat zaufania i mianowane na takie stanowisko były publicznie obrażane przez sfrustrowane jednostki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc portalu Re: I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmn IP: *.dyn.iinet.net.au 23.04.10, 23:51 W demokratycznym panstwie nikt nie stoi ponad prawem i kazdy moze byc skrytykowany, wysmiany i wyszydzony jezeli na to zasluguje. Przypomne stare polskie powiedzenie: 'prawdziwa cnota krytyk sie nie boi'. Tylko mierne matoly musza sie chowac za 'prawem'. Prezydent to moze najwyzszy urzednik w panstwie, ale jednak tylko urzednik i ten ostatni prezydent jest tego znakomitym przykladem. Fakt, ze zostal wybrany w demokratycznych wyborach nie czyni go swietym czy doskonalym. W historii znajdziesz pelno przykladow glupoli a nawet zbrodniarzy wybranych w 'demokratycznyh wyborach'. Odpowiedz Link Zgłoś
ande77 Re: I bardzo dobrze. Skazać, to będzie przynajmn 24.04.10, 00:30 Jesli państwo pozwala obrażać (nie mylić z krytyką na argumenty- ale ta menda internetowa to zwykły cham) swojego najważniejszego przedstawiciela to jest słabe. Czy chcesz słabego państwa? Ja nie. Bo słabe państwo to rządy silniejszego i korporacji. Dlatego ukarać tego pryszczatego gówniarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emre_baran smutnu kraj IP: 169.145.3.* 23.04.10, 19:55 nie ma drog, nie ma wolnosci slowa, a kolei zelaznej rzeczy tez nie ma. jest za to fantazja ... ulanska. aloha EB PO Odpowiedz Link Zgłoś
drniehabilhc Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... 23.04.10, 19:56 Jak mozna obrazic zawodowego polityka? Poza tym to prezydent nie stoi ponad prAwem, i musi sie pogoDzoic z tym, ze bedzie ON celem krytyki, czesto bardzo ostrEj, szczegolnie, gdy jesT on, jak byl L. KaczynSki, BARDZO ZLYM PREZYDENTEM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Jaki numer IP? Adres IP IP: *.acn.waw.pl 23.04.10, 19:57 Jaki numer IP? Jedyna poprawna forma, to adres IP, gdyż ten ,,ciąg cyferek z kropkami" na pewno numerem nie jest. ;-) Taki poważny błąd nie przystoi takiemu portalowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g <a href="http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9" target="_ IP: 109.243.188.* 23.04.10, 20:05 to też warto przeczytać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halina Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.10, 20:14 Najwyższy czas nauczyć odpowiedzialności za słowo - i zastosować najwyzszy wymiar kary. Może "ludż" najpierw pomyśli a póżniej napisze. Może należy wytłumaczyć ludziom co znaczy: wolność słowa, demokracja, szacunek dla urzędu, dla człowieka , ale jak to zrobić jeśli ci co powinni uczyć , dawać przykład, nie "pojmują" norm moralnych, a o znaczeniu podstawowych pojęć pojęcia nie mają. Na ekranach telewizorów nieustające "igrzyska" ćwierć inteligentów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niespodziewany Re: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza IP: *.chello.pl 23.04.10, 20:53 to moze najpierw zaczac to od gory ""spieprzaj dziadu"" toz to standardowe powiedzenie ex-prezydenta........co o tym myslisz halina,HE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam cholda Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.prvdri.east.verizon.net 23.04.10, 20:14 Lech Kaczynski i Jaroslaw Kaczynski to dwa kartofle. Nie maja ani wygladu,ani ani mowy ,ani rozumu. Polak ma okropny wizerunek w kazdym kraju swiata. Oboje Kaczynscy sa przykladem glupiego Polaka-Prostaka. Odpowiedz Link Zgłoś
orson_lol Wystarczy popatrzeć na twarz. 23.04.10, 20:17 I widać że ignorant, przemądrzała mała menda któa uważa że intelektualnie przewyższa 3/4 populacji, a przy tym mały smieszny i załosny.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eyjafjallajokull ot sweterek onanista co "zaliczone" panny liczy w IP: 80.48.2.* 23.04.10, 20:43 megabajtach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zack Re: Wystarczy popatrzeć na twarz. IP: *.mgsp.pl 24.04.10, 04:14 że zacytuję ś.p. intelektualistę, twojego guru -"spieprzaj dziadu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shadowofeclipse Do czego to doszło w XXIw? IP: 82.160.71.* 23.04.10, 20:22 Do czego to doszło w XXIw? Martwi mszczą się na żywych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza IP: *.chello.pl 23.04.10, 20:23 to a pro po świętości, jego wielkości i innych nie istniejących przymiotów śp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h.j witoszek Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.10, 20:23 Takich czubów jak witoszek, to powinno sie gazowac. Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr [...] 23.04.10, 20:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stiopa Prezydent Lech Kaczyński nie żyje, ale obraza z... IP: *.sptelek.com.pl 23.04.10, 20:34 Oczywiscie zwykla mrowka nie moze o zwyklym cmolu jezeli jest prezydentem wybranym przez 25 procent spoleczenstwa tak sie wyrazic.! Co innego gdy ten "obdarzony przez spoleczenstwo monarcha" mowi do niego spieprzaj dziadu.Zginol przez swoja pyche,wlasna glupote .Lecz dlaczego zabral ze soba tylu niewinnych.????Klon na prezydeta.Lecz nie ma prezydentowej.To powinno go jako jednostke ktora chce doprowadzic do wymarcia spoleczenstwa polskiego od razu go wyeliminowac z kandytowania.Mysle ze jakis rozsadny redaktor z waszej gazety potrafi moja mysl udoskonalic,by anty polskie i anty narodosciowe klony nie zatruwaly nam zycia Odpowiedz Link Zgłoś