IP: *.telico.pl 15.07.14, 16:53
Cześć, jest ktoś z mieszkańców Cygańskiego Lasu? Orientujecie się czy i jakie kursują linie cygański las- mikuszowice błonia (ath)? Z góry dzięki!
Obserwuj wątek
    • Gość: fg Re: Linie mzk IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.07.14, 17:49
      www.mzk.bielsko.pl/plan.html
      Najłatwiej na Błonia dojechać linią 24.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka