Dodaj do ulubionych

Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad?

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.09.04, 22:08
No właśnie gdzie?
Obserwuj wątek
    • mcmaxim Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 27.09.04, 00:08
      1. piramida steakhouse - co prawda hieroglify to sie kupy nie trzymaja jako
      napisane cos, ale dobra kuchnie maja ;]
      2. pod dobra data
      3. marco polo
      4. jezeli masz na mysli dobre jedzenie, a niekoniecznie wytworna knajpe -
      Hospodá švejk :)
      5. pizzeria margerita ;]
      6. pierozek ;-P (powanzie, dobre papu:)
      7. kuchnia a'la mcmaxim ;]
      • Gość: dzidka Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 16:17
        1. Piramida of course :)
        2. Pokusa
        • Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 28.09.04, 22:14
          A gdzie jest ta Pokusa?W Piramidzie dobre,ale ciężkie.A ja w dodatku jestem
          wegetarianką.
      • Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 28.09.04, 22:22
        Gdzie są marco polo i kuchnia a'la mcmaxim?Co tam dają?
        • mcmaxim Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 29.09.04, 00:03
          marco polo jest tam gdzie vasco da gama ;-P czyli pod pizzeria margherita na
          cechowej. w piramidzie rowniez daja przeciez wegetarianskie jedzonko. (swoja
          droga nie jesc zwierzatek to grzech - po to bozia dala kurki, krowki i
          kroliczki zeby je wcinac:) a kuchnia a'la mcmaxim znajduje sie w mcmaximkowej
          kuchni ;-] i mimo ze wydaje posilki gratisowo to przeznaczona jest dla
          ograniczonego stada ludzikow :-)
          • Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.09.04, 22:00
            To ja sie pisze na kuchnie a'la mcmaxim, o ile daje rowniez roslinki bez
            zwierzatek:)
          • Gość: Rufus Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:47
            A, maximie - nie wszystkie zwierzątka jemy !!! Kotki i pieski są bespieczne!!
            Podobnież jaszczurki i żmije zygzakowate!! A poza tem... Nie wyobrażam sobie
            bycia wegetarianinem... Nie móc jeść tatara??????????????!!!!!!?????
            Apropos, mam kolegę, wegana, który twierdzi, że spożycie jajka (byle nie z
            hipermarketów - sam uważam, że niezdrowe), to zabijanie życia poczętego!!!!
            Pozdrawiam i życzę smacznego!
            Rufusek!
      • Gość: agata Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko-biala.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 11:03
        w Nowym Świecie przy 11 Listopada
        • Gość: oliwka2545 Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: 62.233.231.* 11.01.05, 11:29
          popieram Nowy Świat
          jedzonko pyszne zarowno dla OKA JAK I PODNIEBIENIA.
          GORACO POLECAM
    • zielonki Re: Gdzie zjesc dobry obiad? 29.09.04, 09:10
      Byłem raz w takiech drewnianej chacie jadąc w stronę Andrychowa. Wiecie jak to
      się nazywa i jaka to ulica?
    • fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 14.10.04, 08:34
      Proponuję Zajazd Klimczok przy Bystrzańskiej 94 (droga wylotowa na Szczyrk).

      Z potraw wegetariańskich polecam m.in. placki ziemniaczane, poleśniki, Kubuś
      Juhasa (zapiekana tarcizna ziemniaczana), kotlet pasterski, pierogi ruskie i...
      pyszne lody:)
    • Gość: wanderluster Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.nemu.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 15:30
      Ja uwielbiam Rudego Kota. Jest winko, jest fajny nastroj, a oprocz kulinarnych
      wieczorow tematycznych (np. Hiszpania) kucharz poslucha na co masz ochote i
      przygotuje - mozna improwizowac :)
    • Gość: radny józef Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 16:45
      W DOMU!!!!!!!
      • fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 10.01.05, 20:37
        Spróbuj np. białego barszczu na maślance i goloneczki w Zajeździe Klimczok, a
        być może zmienisz zdanie:)
    • Gość: rufus Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 03:08
      Fibin - zdecydowanie polecam Klimczok, niż "kanciapę maciejewski" gdzie żarcie
      przesolone....
      • fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 21.01.05, 07:14
        Dziękuję i serdecznie zapraszam:)
    • Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 04.02.05, 21:24
      A gdzie jest ten "Rudy kot"?
      A ja polecam Naleśnikarnię na Os.Polskich Skrzydeł(dawny Fish Bar).Niedawno
      odkryłam i bardzo mi przypadła go gustu-nie tylko z naleśnikami.
    • oliwka254525 RUDY KOT jakie CENY ?????? 28.02.05, 10:20
      RUDY KOT
      • Gość: Bury Kot Re: RUDY KOT jakie CENY ?????? IP: *.bielsko.msk.pl 28.02.05, 22:21
        No właśnie jakie ceny w Rudym Kocie? O co ci właściwie chodzi?
        • mojave Re: RUDY KOT jakie CENY ?????? 01.03.05, 08:41
          Pod dobra datą,
          vasco da gama,
          Nowy Świat,
          Klimczok,
          Karczma w Straconce,
          Villa Barona,
          a także Podkowa - to juz w Bystrej ale z Bielska bardzo blisko i zarcie pyszne
          • Gość: adek podkowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 12:25
            Do Podkowy mozna z Pupilem na 4nogach przyjsc.
            Fajne miejsce.
            pozdr
        • mojave Szwejk 01.03.05, 08:43
          odradzam tą knajpę,ostatnio dostałam tam stare jedzenie:(( a na dodatek
          urzędowała tam grupka rozwrzeszczanych pijaczków:((
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka