Gość: Alex IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.09.04, 22:08 No właśnie gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mcmaxim Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 27.09.04, 00:08 1. piramida steakhouse - co prawda hieroglify to sie kupy nie trzymaja jako napisane cos, ale dobra kuchnie maja ;] 2. pod dobra data 3. marco polo 4. jezeli masz na mysli dobre jedzenie, a niekoniecznie wytworna knajpe - Hospodá švejk :) 5. pizzeria margerita ;] 6. pierozek ;-P (powanzie, dobre papu:) 7. kuchnia a'la mcmaxim ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidka Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 16:17 1. Piramida of course :) 2. Pokusa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 28.09.04, 22:14 A gdzie jest ta Pokusa?W Piramidzie dobre,ale ciężkie.A ja w dodatku jestem wegetarianką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 28.09.04, 22:22 Gdzie są marco polo i kuchnia a'la mcmaxim?Co tam dają? Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 29.09.04, 00:03 marco polo jest tam gdzie vasco da gama ;-P czyli pod pizzeria margherita na cechowej. w piramidzie rowniez daja przeciez wegetarianskie jedzonko. (swoja droga nie jesc zwierzatek to grzech - po to bozia dala kurki, krowki i kroliczki zeby je wcinac:) a kuchnia a'la mcmaxim znajduje sie w mcmaximkowej kuchni ;-] i mimo ze wydaje posilki gratisowo to przeznaczona jest dla ograniczonego stada ludzikow :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.09.04, 22:00 To ja sie pisze na kuchnie a'la mcmaxim, o ile daje rowniez roslinki bez zwierzatek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rufus Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:47 A, maximie - nie wszystkie zwierzątka jemy !!! Kotki i pieski są bespieczne!! Podobnież jaszczurki i żmije zygzakowate!! A poza tem... Nie wyobrażam sobie bycia wegetarianinem... Nie móc jeść tatara??????????????!!!!!!????? Apropos, mam kolegę, wegana, który twierdzi, że spożycie jajka (byle nie z hipermarketów - sam uważam, że niezdrowe), to zabijanie życia poczętego!!!! Pozdrawiam i życzę smacznego! Rufusek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko-biala.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 11:03 w Nowym Świecie przy 11 Listopada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka2545 Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: 62.233.231.* 11.01.05, 11:29 popieram Nowy Świat jedzonko pyszne zarowno dla OKA JAK I PODNIEBIENIA. GORACO POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Gdzie zjesc dobry obiad? 29.09.04, 09:10 Byłem raz w takiech drewnianej chacie jadąc w stronę Andrychowa. Wiecie jak to się nazywa i jaka to ulica? Odpowiedz Link Zgłoś
fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 14.10.04, 08:34 Proponuję Zajazd Klimczok przy Bystrzańskiej 94 (droga wylotowa na Szczyrk). Z potraw wegetariańskich polecam m.in. placki ziemniaczane, poleśniki, Kubuś Juhasa (zapiekana tarcizna ziemniaczana), kotlet pasterski, pierogi ruskie i... pyszne lody:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wanderluster Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.nemu.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 15:30 Ja uwielbiam Rudego Kota. Jest winko, jest fajny nastroj, a oprocz kulinarnych wieczorow tematycznych (np. Hiszpania) kucharz poslucha na co masz ochote i przygotuje - mozna improwizowac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radny józef Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 16:45 W DOMU!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 10.01.05, 20:37 Spróbuj np. białego barszczu na maślance i goloneczki w Zajeździe Klimczok, a być może zmienisz zdanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rufus Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 03:08 Fibin - zdecydowanie polecam Klimczok, niż "kanciapę maciejewski" gdzie żarcie przesolone.... Odpowiedz Link Zgłoś
fibin Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? 21.01.05, 07:14 Dziękuję i serdecznie zapraszam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Gdzie w Bielsku mozna zjesc dobry obiad? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 04.02.05, 21:24 A gdzie jest ten "Rudy kot"? A ja polecam Naleśnikarnię na Os.Polskich Skrzydeł(dawny Fish Bar).Niedawno odkryłam i bardzo mi przypadła go gustu-nie tylko z naleśnikami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bury Kot Re: RUDY KOT jakie CENY ?????? IP: *.bielsko.msk.pl 28.02.05, 22:21 No właśnie jakie ceny w Rudym Kocie? O co ci właściwie chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
mojave Re: RUDY KOT jakie CENY ?????? 01.03.05, 08:41 Pod dobra datą, vasco da gama, Nowy Świat, Klimczok, Karczma w Straconce, Villa Barona, a także Podkowa - to juz w Bystrej ale z Bielska bardzo blisko i zarcie pyszne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adek podkowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 12:25 Do Podkowy mozna z Pupilem na 4nogach przyjsc. Fajne miejsce. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mojave Szwejk 01.03.05, 08:43 odradzam tą knajpę,ostatnio dostałam tam stare jedzenie:(( a na dodatek urzędowała tam grupka rozwrzeszczanych pijaczków:(( Odpowiedz Link Zgłoś