Dodaj do ulubionych

Romatyczne miejsce

03.02.06, 09:14
Cześć gdzie mozna iść z dziewczyną na kolację, w romantyczne miejsce, tak by tez nie było drogo?
Obserwuj wątek
    • Gość: piotrek-bb Re: Romatyczne miejsce IP: *.c31.msk.pl 04.02.06, 18:40
      ...weź kanapki termos i idź w góry...na klimczoku przy słonecznej pogodzie
      jest naprawde pięknie...mnie to miejsce urzekło tylko szkoda ze bylem tam ze
      swą deska snowboardową;)chociaż z drugiej strony deske też na swój sposób
      kocham :)... chyba ze dziewczyna jest typu szpilki i ojoj ała...no to wtedy
      trzeba do lokalu...nigdy nie byłem ale myśle że w cafe mucha jest przyjemnie
      szczególnie w soboty przy muzce na żywo...oczywiscie alternatywą jest stary
      dobry oscar ... powodzenia......
      • wrzood Re: Romatyczne miejsce 05.02.06, 04:39
        Zależy jak romantyczne miejsce wyobraża sonie dziewczyna..
        Zaproś Ją na gorącą herbatkę do schroniska na Skrzycznem (przeciągnie was zimnem
        jadąc kolejką, więc będziecie mogli się tulić).
        Poza tym Maska i Sphinks (przez żołądek do serca).
        Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka