k.tasiek 03.02.06, 09:14 Cześć gdzie mozna iść z dziewczyną na kolację, w romantyczne miejsce, tak by tez nie było drogo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotrek-bb Re: Romatyczne miejsce IP: *.c31.msk.pl 04.02.06, 18:40 ...weź kanapki termos i idź w góry...na klimczoku przy słonecznej pogodzie jest naprawde pięknie...mnie to miejsce urzekło tylko szkoda ze bylem tam ze swą deska snowboardową;)chociaż z drugiej strony deske też na swój sposób kocham :)... chyba ze dziewczyna jest typu szpilki i ojoj ała...no to wtedy trzeba do lokalu...nigdy nie byłem ale myśle że w cafe mucha jest przyjemnie szczególnie w soboty przy muzce na żywo...oczywiscie alternatywą jest stary dobry oscar ... powodzenia...... Odpowiedz Link Zgłoś
wrzood Re: Romatyczne miejsce 05.02.06, 04:39 Zależy jak romantyczne miejsce wyobraża sonie dziewczyna.. Zaproś Ją na gorącą herbatkę do schroniska na Skrzycznem (przeciągnie was zimnem jadąc kolejką, więc będziecie mogli się tulić). Poza tym Maska i Sphinks (przez żołądek do serca). Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś