ania_kudlacik 16.01.07, 19:02 skad jestes jesli mozna wiedziec? duzo wczesniej urodzilysie twoje dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciri_77 Re: do ciri_77 16.01.07, 20:23 Hej, mieszkam w Janowicach, czyli to prawie po sąsiedzku (było!) Gdybyś mieszkała w Polsce to pewnie nie raz umówiłabym się z Toba na kawkę czy spacerek :) A dziewczyny urodzone praktycznie o czasie (jak na bliźnięta) bo 37t4d. Były donoszone i duże (2650 2670) nie miały żadnych problemów z wcześniactwem. (zresztą ja do końca ciąży biegałam i byłam dość sprawna, parkiet z mężem kładłam pomiędzy 5 a 7 miesiącem i było ok ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ania_kudlacik Re: do ciri_77 16.01.07, 21:33 a gdzie rodzilas bo ja niestety byla karetka ze szpitala nr 1 przewozona do katowic;( a pozatym na mojej ulicy mialam jeszcze 2 pary blizniakow jakis urodzaj czy cus...no i zawsze wiedzialam ze bede miala blizniaki(choc w rodzinie nie bylo)a tobie gratuluje bo my mamy podwojne jestesmy wyjatkowe.:)) Jak chcesz sie spotkac to nie sprawy za pare dni przylatuje mozemy sie spotkac:) a twoje dziewuszki sa dwujajowe czy jedno? Odpowiedz Link Zgłoś
ciri_77 Re: do ciri_77 16.01.07, 23:00 Rodziłam w wojewódzkim, cc bez powikłań. Dziewczyny praktycznie o czasie, wiec nie było potrzeby wożenia gdziekolwiek (a koleżankę wieźli tak jak ciebie - z wyspiańskiego do ligoty w k-cach) Dziewczynki sa ewidentnie dwujajowe, dość mało podobne, ot jak rodzeństwo. Co do wychowawczego - doskonale sie orientuję jak to wygląda, bo jestem kadrowcem :) PS daj znac kiedy przylecisz, bardzo chętnie się z Toba zobaczę, Twoje dziewczyny sporo starsze, może podzielisz się doświadczeniem :) Odpowiedz Link Zgłoś
ania_kudlacik Re: do ciri_77 16.01.07, 23:44 chetnie jak co to pytaj:)W janowicach macie tez trojaczki tyle ze 28letnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ania_kudlacik Re: a jeszcze jedno 16.01.07, 21:42 nie wiem czy wiesz ze masz wychowawczy platny cale trzy lata ale niestety tyle co na jedno dziecko:(( bo ja sie troche zdziwilam,bo myslalam ze jak blizniaki to wychowawczy razy 2 bo dwojka dzieci Odpowiedz Link Zgłoś