Gość: elizka
IP: *.dial.pl
19.05.03, 14:47
PKS B-B ma biuro podróży i ogłasza się bardzo niskimi cenami, ciekawa jestem
czy ktoś był już z nimi na wczasach i jak to wyglądało, chodzi mi o warunki
lokalowe na miejscu itp. Będę wdzięczna za wszelkie info