Dodaj do ulubionych

PKS Bielsko-Biała

IP: *.dial.pl 19.05.03, 14:47
PKS B-B ma biuro podróży i ogłasza się bardzo niskimi cenami, ciekawa jestem
czy ktoś był już z nimi na wczasach i jak to wyglądało, chodzi mi o warunki
lokalowe na miejscu itp. Będę wdzięczna za wszelkie info
Obserwuj wątek
    • mafik Re: PKS Bielsko-Biała 02.06.03, 23:42
      Elizko, osobiście nie byłem, ale był mój kolega, który chwalił sobie ten
      wyjazd. Tylko to raczej nie wczasy, a wycieczki objazdowe, gdzie noce spędzasz
      podczas przejazdów w autokarze. Ale podobno jest miło i sympatycznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka