m_o_k_o
03.08.07, 10:27
Tak sobie myślę,że w sumie niezłą księgową jestem, kadrową i płacówką – więc
mogę pomóc innym mamom w tych sprawach. Pedagogiem również jestem – ale ta
tematyka jest tak szeroka, że zrozumienie wielu uzasadnień teoretycznych jest
z goła w praktyce zaprzeczeniem ich.
Tak podsumowując, moze w tym wątku napiszemy, w czym, w jakiej tematyce
mozemy się wymieniac doświadzczeniami? W czym mozemy pomóc innym.