Dodaj do ulubionych

Katastrofa

IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 13:49
Mam na myśli drogi w mieście (i poza nim, że nie wspomnę). Widziałem też
dzisiaj (godz. 8.50) kntrowersyjną limuzynę P. Krywulta jak z wielkim trudem
próbowała jechać w stronę Katowic i muszę przyznać, że za zaczarowaną kreską
z napisem Bielsko-Biała - droga była lepsza niż w B.B. Czy to nie wstyd dla
służb odpowiedzialnych za odśnieżanie ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka